Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

 Великий тур навколо Ісландії

Золоте кільце Ісландії: Тінгвеллір + Гейзер + водоспад Гульфосс + Керид + Блакитна лагуна + Водоспад Сельяландфосс + Водоспад Скоугафосс + Пляж з чорним піском + Національний парк Скафтафетль + льодовикова лагуна Йёкюльсаурлоун + Хефн + Деттіфосс + Міватн + Хверір + Гротаджа + Хверф'ядль + Скутустатажигар + Годафосс + Снайфедльснес + Водоспади Хрейнфоссар + півострів Снайфельнес + водоспад Глімур + Рейк'явік

  

9 днів /8 ночей
Дати туру:

23.08.2024-31.08.2024- група набрана

22.08.2025-30.08.2025- відкритий набір

Фото туру

Програма туру:

День 1. Рейк'явік

Трансфер з міжнародного аеропорту до столиці Ісландії – Рейк'явік. Екскурсія містом: знаменитий будинок-Höfði, символ столиці церква-Hallgrimkirkja, Bessastaðir-офіційний президентський палац Ісландії. Заселення в готель, відпочинок.

День 2. Золоте кільце Ісландії: Тінгвеллір + Гейзер + Гюдльфосс, Керід + Блакитна лагуна

Далі ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки Ісландії: тектонічний розлом Тінгвеллір (Þingvellir), місце першого парламенту Ісландії; гейзери - Великий Гейзер (Geysir) та Строккюр (Strokkur). Золотий Водоспад Гульфосс (Gullfoss) - незабутній водоспад, який з різних ракурсів виглядає дедалі більш чарівно. Прогуляємося кратером вулкана, в якому зараз озеро-Керід (Kerið), хоч він і досить молодий, близько 3 000 років, але вражає до глибини душі. Після цього ми відпочинемо у знаменитій Блакитній Лагуні (Blue Lagoon), яка є натуральним геотермальним комплексом, до складу води входять мінерали, морська сіль, сірка і навіть синьо-зелені водорості і є лікувальною. Ніч у Рейк'явіку.

День 3. Водоспад Сельяландфосс + Водоспад Скоугафосс + мис Дірхолаей + Пляж із чорним піском

Наша подорож продовжується, сьогодні ми побачимо водоспад Сельяландфосс (Seljalandsfoss), за водоспад можна зайти і зробити чудові фотографії, про які Ви згадуватимете цілу вічність. На думку більшості мандрівників - найкрасивіший водоспад Європи. Далі ми переїдемо до водоспаду Скоугафосс (Skógafoss), один із найкрасивіших водоспадів світу. Ми прогуляємося по річці пару годин, де побачимо багато водоспадів і каньйони, приголомшливої краси. Після обіду під'їдемо до мису Дірхолаей (Dyrholaey), а також пляжу з чорним піском - одна з візитівок Ісландії, відчуємо прохолодний подих Атлантичного океану. Ніч у районі Вік.

День 4. Національний парк Скафтафетль та льодовикова лагуна Йокюльсаурлоун

Національний парк Скафтафетль (Skaftafell National Park) – один із найзнаменитіших своєю природною красою районів Ісландії. Над ним височить Ватнаййокюдль (Vatnajökull) – найбільший льодовик у Європі. Протягом двогодинної прогулянки, ми побачимо водоспад орган - Свартіфосс, а також чарівний вид на льодовик і айсберги, що тануть. У другій половині дня на нас чекає Льодовикова лагуна Єкюльсаурлоун (Jökulsárlón), місце, за красою, мало з чим порівнянне. Тут частинки льодовиків, що відкололися, впадають в океан, що створює гарне поєднання льоду та чорногоу піску. Є можливість прогулятися човном амфібією серед льодовиків (факультативно). Проїдемо по місту Хефн (HÖFN), яке славиться на всю Ісландії, як рибальське село. Ніч у районі Höfn.

День 5. Хефн+Деттіфосс+Міватн

Дорогою нас оточуватимуть зелені пагорби, неземні краєвиди, отари овець, поодинокі та самотні ісландські будиночки.

Далі на нас чекає тривалий, але дуже цікавий переїзд. Ми побачимо ісландський ліс, у якому, якщо пощастить, можна насолодитися голубикою та кістяником, зібрати білі гриби на вечерю. Наш шлях буде лежати повз фіорди, засніжені вершини, безліч маленьких водоспадів. Наприкінці дня зустріч із найпотужнішим водоспадом Європи – Деттіфоссом (Dettifos), його ширина досягає 100м, а висота 44м, а гул чутно здалеку. Ніч біля озера Міватн.

День 6. Міватн + Хверір + Гротаджа + Хверф'ядль + Скутустатажигар

Почнемо день з Хверіра (Hverir) - поля Гейзерів, тут все вирує, шипить, димиться, схоже на декорації до фільму про фантастику, але це все реальне! Геотермальна зона знаходиться біля підніжжя гори Наумаскард, а з вершини відкривається марсіанський краєвид. Відвідаємо печеру Гротаджа (Grjotagja), яка наповнена досить теплою та прозорою водою – хороші фото забезпечені. Піднімемося на кратер вулкана Хверф'ядль (Hverfjall), його кратер становить близько 1 км, а виверження відбулося понад 2500 років тому, вважається одним із найкращих оглядових майданчиків усієї Ісландії. Підйом абсолютно безпечний, оскільки вулкан не активний. Далі вирушимо до озера Скутустатажигар (Skútustaðagígar) - «псевдократери», які утворилися в результаті вибухів пари при зіткненні гарячої лави з болотистою поверхнею. Ніч поблизу Міватн.

День 7. Годафосс +Снайфедльснес

Дорогою до півострова ми відвідаємо водоспад Годафосс (Goðafoss) - один з найзнаменитіших водоспадів, він невисокий - всього 12м і неширокий - 30м, але вважається одним з найбільш відвідуваних і красивих водоспадів. Протягом усього шляху на нас чекають хороші місця для фотографій. Заселення, довгоочікуваний відпочинок.

День 8. Водоспади Хрейнфоссар + півострів Снайфельнес+ Водоспад Глімур

Далі наш шлях лежить до низки водоспадів Хрейнфоссар (Hraunfossar), а саме серії невеликих водоспадів, протяжністю 900 метрів, прогуляємося лавовим полем. Після обіду ми поїдемо на півострів Снайфельснесс (Snaefellsnes). Жуль Верн вибрав його місцем пригоди свого роману "Подорож до центру землі", а ми підемо його стопами. Дорогою зробимо зупинку біля базальтових колон Гердуберг (Gerduberg). Далі побачимо найвищий водоспад Європи – Глімур (Glymur), до самого водоспаду потрібно пройтися: години півтори в один бік, пробираючись мотузковими поручнями, переходячи річку колодою, цей шлях буде винагороджений дивовижним і прекрасним пейзажем. Ніч у Рейк'явіку.

День 9. Виліт додому

Виселення із готелю. Трансфер до аеропорту Кефлавік.*

*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Вартість туру: 1920 євро *

Доплата за одномісне розміщення – 600 євро

*Повну оплату по туру до Ісландії необхідно внести за 4 місяці до початку туру, у зв'язку зі специфікою організації туру в цій країні

У вартість туру входить:

Проживання у готелях сімейного типу, гестхаусах (зручності на поверсі), будинках

Усі трансфери за програмою

Україно/Російськомовний гід-водій

Страхування до 60 років (60+ доплата згідно з полісом)

Квиток до Блакитної лагуни

У вартість туру не входить:

Міжнародний переліт

Харчування (є кухня)

Китове сафарі та прогулянка на амфібії (за бажанням)

Фото туру

Для запису в групу необхідно внести передоплату у розмірі 150 євро*

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!

Мапа маршруту:


Можливі варіанти проживання в Ісландії:

Reykjavik! Family friendly house!

Cabin by Medalfellsvatn

Cozy and modern house for family or groups

Reykjavík Hostel Village

 

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки