Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Тур до Перу: слідами Інків

Ліма - Паракас - Арекіпа - Янке - Колкінський Каньйон - озеро Тітікака - Куско -Мачу-Пікчу - Ліма

  

14 ночей/15 днів
Дати туру:
27.04.2025- відкритий набір
Є жіноче підселення

Фото туру 2018
Фото туру

Програма туру:
День 1. Приліт у Ліму. Трансфер до готелю. Розміщення. Ніч у Лімі
Ліма-столиця Перу, що омивається Тихим океаном, розташована на висоті 150 метрів над рівнем моря. Раніше мала прізвисько міста королів. Не залишає до себе байдужою.
День 2. Переїзд до Піско. Острови Бальєстас і заповідник Паракас
Виїзд о 03:30 у національний парк Бальєстас. Вирушаємо у двогодинну прогулянку човником. Ми можемо зустріти морських левів, котиків та пінгвінів. Далі відвідування заповідника Паракас, на території якого знайдено понад 100 археологічних розкопок. Переїзд в Наска (220 км). Ніч у Наска.
День 3. Наска
Лінії Наска, Руїни Кауачі, заповідник Сан-Фернандо, акведуки - все це ми побачимо на власні очі. Політ над лініями Наска. Ніч у готелі.
День 4. Переїзд до Арекіпи (570 км, 10 годин)
Арекіпа - друге за величиною місто Перу. Центральна площа міста збудована з білого вулканічного каменю. Ніч в Арекіпі.
День 5. Село Янке
Монастир Санта-Каталіна та інші визначні пам'ятки Арекіпи. Переїзд до Янки (170 км). Ніч у готелі.
День 6. Каньйон річки Колка
Виїзд о 6.00 ранку до оглядового майданчика (40 км) Крус дель Кондор, звідки відкривається незабутній краєвид на каньйон, на дні якого, на глибині 1200 метрів, протікає річка Колка, а з протилежного боку над урвищем височить гора Місті. Дорогою можна побачити безліч представників сімейства верблюжих. Після повернення, відвідування селища Мака та оглядових майданчиків Чокетико (вікно вітру) та Антуїльки. Після обіду відвідування гарячих джерел. Відпочинок та акліматизація до висоти.
День 7. Пуно
Переїзд до Пуно (270 км). По дорозі відвідування поховання вождів хатун колья в Сильюстані на березі озера Умайо. Ви побачите знамениті похоронні вежі, або «чульпас», що досягають 6 метрів заввишки (на березі лагуни Умайо за 34 кілометри від Пуно). Розміщення. Ніч у Пуно.
День 8. Пуно / Озеро Тітікака (3811 метрів над рівнем моря)
Острів Такіле або Інтіка (Taquile o Intika), мешканці якого прославилися своїми унікальними ткацькими виробами та традиціями. Саме з висоти пагорба цього острова відкриваються найкращі панорамні види озера Тітікака. Екскурсія на штучні очеретяні острови Урос, жителі яких привітно приймуть Вас і продемонструють свої житла та побут. За невелику доплату на місці Ви зможете поплавати по водах озера на традиційному човні. Ніч у Пуно.
День 9. Дорога до Куско (400 км)
Переїзд у Куско маршрутом "Дорога Сонця", по дорозі можна спостерігати за місцевими жителями, які виконують свої повсякденні справи в незвичайних селищах, відвідати містечко Пукара. Після обіду зупинка на перевалі Ла-Райа, природний кордон між Куско і Пуно, де Ви насолодитеся мальовничими краєвидами. Наступна зупинка у Ракчі, храмі божества Віракоча. Раніше тут було обладнано контрольно-пропускний пункт інків. Ніч у Куско.
День 10. Куско, екскурсія містом
Археологічний музей Інків (MuseoInca), храм Коріканча (Qoricancha). Він був побудований на честь Бога Сонця Інті, тому його стіни були облицьовані золотими пластинами та інкрустовані коштовним камінням. Саме тут зберігалися мумії почесних Інків, які використовували під час релігійних церемоній. Музей Коки. Листя коки мало велике значення за часів Імперії Інків і досі продовжує залишатися важливим елементом культури Анд. Відвідування Музею Шоколаду. Центральний ринок Сан-Педро час роботи 5:30 – 17:30. Це місце, яке не можна не відвідати: тут можна купити все – жаб, як живих, так і вже приготовлених, безліч видів кіноа, сотні видів фруктів, магічні амулетики, кристали, кактуси, приворотні зілля, одним словом – це треба побачити.
День 11. Околиці Куско
Куско не випадково був центром культу Інті (Світила) — 2006 року вчені з'ясували: рівень ультрафіолетового випромінювання тут найвищий у світі. Будівлі дивують бездоганним стикуванням великих каменів у стінах та своїми трапецієподібними отворами для вікон та дверей. Блоки міцно тримаються, дома без жодного розчину. Відвідування архітектурних комплексів: фортеця Саксаіуаман, храм Кенко, фортеця Пука-Пукара та храм води. У верхній частині міста знаходиться фортеця Саксайуаман, виступ якого ще одна загадка. Потім відвідаємо руїни Кенко, інкського святилища, де всередині величезної скелі можна побачити вівтар для жертвоприношень; Пукара – дозорна фортеця з якою охоронявся вхід у місто та Тамбомачай – водні джерела. Типон був агрокультурним дослідницьким центром. Вражає геометрична правильність у будівництві терас. Чудові канали для зрошення функціонують досі. Приблизно за 30 кілометрів на південний схід від Куско знаходяться руїни Пікільякту. З мови кечуа назва міста перекладається як "місто бліх".
День 12 Куско / Долина інків
Сьогодні на Вас чекає знайомство зі Священною долиною інків. Початок екскурсії в Чинчеро – мальовничому поселенні з інкським археологічним комплексом. Тут Вам продемонструють традиційні техніки прядіння – це селище славиться красою та високою якістю своїх виробів із вовни та натуральними методами їх фарбування. Продовження екскурсії у місті Морай, де Ви побачите колосальні концентричні тераси у формі амфітеатру. Мета комплексу: відтворити 20 зон із різним мікрокліматом, що гарантувало успішні врожаї в епоху інків. Далі переїзд до Марасу, знамениті соляні тераси часів інків. Сіль, зібрана тут вручну, дуже високої якості та використовується у приготуванні страв найкращих ресторанів. Далі екскурсія до археологічного комплексу Ольянтайтамбо - місце, що мало магічне значення для інків, де в контурах навколишніх гір заховані постаті Кондора та божества Тунупа. Ви підніметесь до Храму Сонця, закінчити який завадили громадянські війни та наступна конкіста. Гігантські кам'яні брили ідеально відшліфовані. Після закінчення екскурсії трансфер на станцію поїзда та переїзд до селища Мачу-Пікчу на комфортабельному туристичному поїзді (1,5 години в дорозі). Після прибуття перехід у готель, розміщення у номері та відпочинок. За бажанням можна відвідати гарячі джерела.
День 13 Мачу-Пікчу/Куско
Виходимо із готелю близько 05.15. Сьогодні ми зустрінемо світанок на Мачу-Пікчу. Автобус доставить на гору (2490 метрів над рівнем моря), яка зустріне пишнотою терас, сходами, церемоніальними спорудами та житловими спорудами. Вважається одним із чудес Світу. Після обіду повернення на станцію поїзда, зворотний переїзд та трансфер до готелю. Ніч у Куско.
День 14. Переліт до Ліми. Екскурсія Лімою
З аеропорту вирушаємо на оглядову екскурсію містом Ліма. Навколо Пласа Майор - головної площі міста - зосереджені найцікавіші з архітектурної точки зору визначні пам'ятки Ліми: колоніальні будівлі XVI століття, що збереглися, Архієпископський палац з чудовими різьбленими балконами, собор, витончений Палац уряду. Відвідування комплексу Св. Франсиска, де зберігається знамените полотно “Остання вечеря”, на якому Христос та апостоли їдять морську свинку та п'ють чичу. Поселення у готель. Вільний час. Радимо прогулятися набережною району Мірафлорес уздовж Тихого океану. Також, принесе задоволення прогулянка найкрасивішими районами Ліми - Барранко, Сан-Ісідро: тут можна знайти чудові парки, витончені будівлі, чудові ресторани перуанської кухні, музеї, церкви, ринки та галереї.Ввечері обов'язково відвідайте Парк де ла Ресерва (Parque de la Reserva). Саме тут знаходиться комплекс фонтанів, визнаний найбільшим у світі та навіть внесений до Книги рекордів Гіннесса.
День 15. Переліт додому.*
*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Вартість туру: 1770$*
Доплата за одномісне розміщення 350$
Доплата за вибір місця в автобусі 100$, повідомити під час бронювання туру

*50% вартості туру має бути сплачено за 4 місяці до початку подорожі.

У вартість туру включено:
Усі трансфери за програмою;
Проживання у перевірених готелях 2*- 3*;
Харчування-сніданки;
Україномовний турлідер;
Залізничний квиток клас Expedition у Мачу-Пікчу;
Страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом);
Спеціальний автобус до Мачу-Пікчу і назад;
Вхідний квиток до Мачу-Пікчу.

У вартість туру не включено:
Міжнародний авіа переліт;
Внутрішній переліт Куско - Ліма;
Політ над лініями Наскам за бажанням;
Вхідні квитки за програмою-близько 130 $

Фото туру

Для запису до групи необхідно зробити передоплату 150$*

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!

 Мапа маршруту:

 

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки