Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

М'янма. Тури в М'янму (Бірму) ціни

Груповий екскурсійний тур М'янмою в лютому на 15 днів. Вартість 1650 $

М'янма, повна назва – Республіка Союз М'янма, також усім відома у минулому, як Бірма. Деякі держави та міжнародні організації досі не визнають нової назви – М'янма, посилаючись на те, що назву затвердив військовий уряд, який не врахував етнічні особливості всього населення країни. Для туристів М'янма довгий час була не доступна, ще деякий час тому потрапити до Бірми було складно, або можна було відвідати лише деякі райони країни. Тури до М'янми проводилися обмеженими компаніями, і лише останнім часом країна стала відкритою для туристів. Віза в М'янму оформлюеться онлайн.

Відпочинок у М'янмі з Києва
На сьогодні відпочинок в М'янмі приваблює дедалі більше туристів. На відміну від країн сусідів: Таїланду, В'єтнаму, Малайзії, країна багато в чому зберегла свої традиції та унікальну етнічну культуру. Також у М'янмі є все для найрізноманітнішого відпочинку: починаючи від пляжів та готелів, закінчуючи активними турами в гори. Екскурсійно-пригодницькі тури до М'янми користуються більшою популярністю. У програму таких турів, як правило, входить відвідування наступних міст: Янгон, Мандалай, Баган, Амарапура, озеро Інле. Цікаві тури до М'янми об'єднують дві та більше країн. Наприклад тур Таїланд та М'янма - Ви потрапляєте до М'янми сухопутним шляхом через північ Таїланду.

Найвища точка М'янми – гора Кхакаборазі – 5880 метрів над рівнем моря, гора знаходиться на кордоні з Китаєм і вічно вкрита снігом. Особливої ​​уваги заслуговують тури до Бірми гірськими стежками, або з повноцінними походами у віддалені місця країни. У цих подорожах ви зможете побачити різні етнічні племена, їхню культуру, традиції та майже первісний спосіб життя. Здебільшого М'янма є буддійською країною, в якій населення є адептами старої школи буддизму – тхеравади. В М'янмі ви побачите безліч буддійських храмів і монастирів, як збудованих дуже давно, так і зовсім нових. У цій країні досі існує думка, що найкраще вкладення грошей – це побудувати храм, цим Ви очищаєте карму для майбутніх життів.

Путівки до М'янми ціни, путівка до М'янми з Києва
Купуючи путівки дим, що бірманці не хотіли повторити досвіду Таїланду (розвиток продажного кохання в особливо великих розмірах). Існують три основні курорти для пляжного відпочинку: Нгве Саунг та Чаунг Та, Нгапалі, та архіпелаг Мергуї.

М'янма відпочинок, тури до М'янми
Існуєдекілька варіантів потрапити в країну, але переліт до Бангкока, як правило найзручніший, а звідти або літаком або сухопутним шляхом через Чіангмай. При сухопутному варіанті необхідно мати візу в паспорті. 

Компанія ІТЦ «Експедиція» пропонує путівки та тури до М'янми за оптимальними цінами. У нас Ви можете придбати стандартні тури до Бірми: пляжний або екскурсійно-пригодницький відпочинок, також ми можемо скласти для Вас індивідуальний тур до М'янми будь-якої складності за адекватною ціною.о М'янми, ви можете вибрати не тільки різновид відпочинку, а й пересування. Так, як країною можна пересуватися не тільки традиційними видами транспорту: літак, поїзд, автобус, а й річковим. Дуже мальовничі місця відкриваються на ділянці Мандалай – Баган, не поспішаючи, прогулюючись палубою, Ви зможете насолодитися краєвидами джунглів, традиційних сіл та способу життя бірманців. Довгий час уряд країни першочерговим завданням мав розвиток екскурсійного та активного туризму, і лише як доповнення до такого туризму, розвивався пляжний відпочинок. Це обумовлено насамперед т

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки