Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Тури в Намібію ціни

Екскурсійний тур в Намібію на 13 днів, квітень 2025. Вартість - 2150$

Піщані дюни, що здаються нескінченними, чергуються з горами і каньйонами, розбавляються озерами і болотами... Все це Намібія - країна контрастних ландшафтів і дивовижного розмаїття фауни. Великі пустелі Наміб та Калахарі дещо важкодоступні, що дозволяє зберегти різноманітність диких тварин, серед яких рідкісні чорні носороги, гепарди, слони, зебри та величезні популяції страусів.

Тури в Намібію можуть бути різними і це насамперед зображує характер самої країни, адже Намібія може бути і суворою, й гостинною. Побувавши на Березі Скелетів можна відчути свою мізерність у цьому світі: саме тут стикаються дві стихії – гігантські піщані дюни спекотної та сухої пустелі та потужний океан. Про людську безпорадність перед природою без слів розкажуть залишки кораблів, що вже проржавіли.

Інопланетні пейзажі та велика кількість диких тварин дозволяють побачити цей край африканського континенту зовсім з іншого боку. Поїздка Національним парком Етоша дозволить побачити представників фауни різних розмірів: від крихітного африканського горобця до великого слона.

Ця західноафриканська країна малолюдна. Не дивлячись на те, що всі міста розташовані одне від одного на певній відстані, їх об'єднує загальний колоніальний стиль в архітектурі, що не може не дивувати.

Намібія – це країна, яка може підкорити будь-якого мандрівника. Не варто відкладати тур до Намібії "на завтра" :)

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки