Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Екскурсійний тур - Весь В'єтнам

Ханой - Сапа - Бухта Халонг - Нінь Бінь - Фонг Ня Кебанг - Хюе - Хої Ан - Дананг

  

15 днів/14 ночей
Дати туру:
13 вересня 2026 - відкритий набір
Фото туру

Програма туру:
День 1: Ханой
Приліт в аеропорт Ханой, збір групи. Зустріч з гідом, трансфер до готелю, розміщення, відпочинок після довгого перельоту.
День 2: Ханой - Сапа
Ранній сніданок у готелі в Ханої, після якого виїзд до Сапи (близько 5 годин шляху) – світ таємничих культур на висоті 1600 метрів. Перед прибуттям у місто Сапа, ми відвідаємо село Ta Phin для знайомства з народністю Червоні Дзао. Чому вони саме червоні? Ми одразу знайдемо відповідь на це питання, як побачимо місцевих жителів. Заселення в готель. Ніч у готелі.
День 3: Сапа
Сніданок у готелі. Для початку ми вирушимо в село Кат-Кат, яке вже перестало бути просто селом. Це справжній музей просто неба і місце проживання найбільшої етнічної групи Чорні Хмонги. Одягаються вони, як і багато століть тому, що робить знайомство з ними ще більш незабутнім. Дивимося місцевий побут, купуємо сувеніри. Після ми піднімемося канатною дорогою на найвищу гору В'єтнаму – Фансіпан, відомою також як Дах Індокитаю. Час тут пролітає непомітно, а краса цього місця незабутня. Після цього відвідуємо Срібний водоспад Тхак Бак. Вирушаємо на перевал Трам Тон (2000 м), звідки відкривається захоплюючий краєвид на гірські хребти та мальовничі долини. Ніч у готелі.
День 4: Сапа - Ханой
Сніданок у готелі. З самого ранку ми вирушаємо назад у Ханой. Розміщення вготелі, відпочинок. Після відпочинку ми вирушимо на оглядову екскурсію Ханоєм. Відвідаємо пагоду на одному стовпі (Chua mot cot), Пагоду Чанкуок (Chua Tran quoc), Храм літератури, Озеро Поверненого меча. Ніч у готелі.
День 5: Ханой - Халонг
Сніданок у готелі. Вирушаємо до бухти Халонг. Бухти? Халонг - не просто бухта, це зібрання понад двох тисяч островів, покритих дикою рослинністю, а також скелі, гроти. На нас чекає дводенний круїз по затоці. Під час першого дня плаваємо між красивими островами химерних форм, відвідуємо одну з найбільших карстових печер бухти Небесний Двір, плаваємо на каяках. Ланч, вечеря, ночівля на борту корабля.
День 6: Халонг - Нінь Бінь
Сніданок на борту. Сьогодні ми продовжуємо круїз. Відвідуємо острів Ті-Топ і плаваємо у смарагдових водах затоки. Продовжуємо захопливий круїз між химерних островів. Після обіду наша джонка причалює до берега. Трансфер в Нінь Бінь. Заселення в готель. Ніч у готелі.
День 7: Нінь Бінь
Сніданок у готелі. Нінь Бінь називають «Халонг на суші» і, потрапивши сюди, одразу розумієш, що це так. Вирушаємо в національний парк Там Кок, де пересідаємо на човники і насолоджуємося дивовижними пейзажами, печерами та храмами. Ми відвідуємо найбільший у В'єтнамі буддійський храм Байдінь. Після ми відвідаємо парк Mua Cave, подолавши 500 сходинок, піднімемося на оглядовий майданчик і помилуємося пейзажами з висоти пташиного польоту. Надвечір ми вирушаємо на залізничний вокзал. Ніч у поїзді.
День 8: Фонг Ня Кебанг - Хюе
Ранкове прибуття в Донг Хой. Ми пересідаємо на автобус і вирушаємо в дивовижне місце – печери Фонг Ня Кебанг. Це місце, де розташовані найдовші печери у світі, і ми зможемо це перевірити. Відвідування печери Парадайс, яка виправдовує свою назву. Величезні сталактити, сталагміти, невеликі озера, величезні склепіння і приголомшливе підсвічування робить це місце незабутнім. Виїзд у бік Хюе. Дорогою зупинка біля собору Ла Ванг – оригінальна будова католицької парафії у вигляді буддійської пагоди. Прибуття до Хюе. Ніч у готелі.
День 9: Хюе
Сніданок у готелі. Хюе - колишня імператорська столиця, а нині великий економічний, культурний та освітній центр. Відвідуємо Імператорську цитадель із найцікавішими історичними та архітектурними об'єктами. У Хюе знайшли останнє заспокоєння вісім імператорів династії Нгуєн. Будували імператорські усипальниці ще за життя правителів. Кожен мавзолей є унікальним архітектурним комплексом. Відвідуємо дві найвідоміші гробниці - Tu Doc та Khai Dinh. Вирушаємо в пагоду Тьєн Му (Thien Mu Pagoda), розташовану в чудовому місці яка служить монастирем і до сьогодні. Повернення до готелю. Ніч у готелі.
День 10: Хюе - Мармурові гори - Хої Ан
Після сніданку виїжджаємо до Хої Ан. Дорогою заплановано відвідування найвищої статуї Південно-Східної Азії – статуї богині Куан Ам, вона ж – Будда у жіночому образі (67 метрів). Тут же розташована пагода Лінь Инь, оглядовий майданчик з видом на затоку Дананг і все місто. Також ми відвідаємо Мармурові гори. Скелі з мармуру химерних розмальовок, а всередині - величезні, іноді просто гігантські печери з прихованими в них храмами, статуями та пагодами, що створювалися багато століть. Поєднання природної краси з тим, що створила людина. Прибуття до Хої Ан. Ніч у готелі.
День 11: Хої Ан
Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія старим містом. Це справжній музей просто неба. Тут час ніби зупинився – старі будинки, вузькі вулички, різнокольорові ліхтарики та храми… Насолоджуватимемося найромантичнішим курортом В'єтнаму. Ніч у готелі.
День 12: Хої Ан
Вільний день для відпочинку на узбережжі. Ніч у готелі. (Можливі додаткові екскурсії в Ба На Хілс)
День 13: Хої Ан
Вільний день для відпочинку на узбережжі. Ніч у готелі.
День 14: Хої Ан - Дананг
Сніданок у готелі. Виїжджаємо до міста Дананг. Це велике місто у центральній частині В'єтнаму. Увечері місто перетворюється, тому що включається гарне підсвічування. Чого вартий міст Дракона. Ніч у готелі.
День 15: Дананг
Сніданок у готелі. Залежно від вашого рейсу - вільний час та трансфер до аеропорту.*

*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Тур можна продовжити пляжним відпочинком, або ж відправитися в Камбоджу та/або Лаос

Вартість туру: 1150 $
Доплата за одномісний номер: 390$

У вартість туру включено:
Розміщення у готелях 2 та 3*
Україномовний турлідер
Квиток на поїзд Нінь Бінь – Хюе (4-місне купе)
Харчування сніданки
Пересування туристичним автобусом
Човни в Нінь Бінь
Круїз у Халонг
Страхування до 60 років (60+ доплата згідно з полісом)

У вартість туру не включено:
Міжнародний авіапереліт
Особисті витрати
Віза до В'єтнаму по прильоту 25$
Вхідні плати

Фото туру

Для запису в групу необхідно зробити передоплату - 150$*

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!

Мапа маршруту:

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки