Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Тури в Ефіопію ціни

Велика подорож Ефіопією: Північ і Південь 17 днів. Ціна від 1870$

Попри те, що Ефіопія мала дуже бурхливу історію і деякі моменти розвитку країни можуть здатися дещо заплутаними, туристи все одно їдуть до країни у великій кількості. Вони прагнуть потрапити в тур Ефіопією, щоб відкрити для себе чудові пейзажі, стародавні релігійні місця і дивовижні корінні племена.
Тури в Ефіопію, в одну з найдавніших християнських країн світу, багатонаціональну та дуже різнопланову, нікого не залишать байдужими. Тут можна на собі відчути мистецтво гостинності: багато туристів, що вирушили до Ефіопії, зможуть насолодитися чашкою ароматної кави, яка була вперше виявлена ​​саме тут!
Будь-яка поїздка до Ефіопії починається зі столиці – Аддіс-Абеби, жвавого міста, розташованого між високих гір Ентото. Місто відоме суворою архітектурою, жвавим трафіком і контрастами: на одній і тій же вулиці можна побачити простого пастуха та бізнесмена у дорогому костюмі.
Екскурсійні тури на північ Ефіопії, до міста Лалібела, познайомлятья з місцями паломництва та стародавніми церквами, які висічені у скелі. Лалібела є одним із дев'яти об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Ефіопії, також як і казкові замки Гондар, оточене стіною місто Харар та таємнича стела Аксума.
Ефіопія також багата і на епічні пейзажі, від яких дійсно захоплює дух і які вражають уяву: від зелених вершин гір до футуристичних сірчаних фумарол у пустелі Данакіль.
Тур на південь Ефіопії дає можливість познайомитися з багатьма стародавніми племенами, такими як Боді, представники якого живуть на «дієті» з крові та молока, або Хамер, відомого своєю небезпечною церемонією бик-джампінг, або обрядом посвяти для молодих чоловіків.
Неймовірні емоції та яскраві враження під час подорожі Ефіопією Вам забезпечені!

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки