Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Тури на Мадагаскар ціни

Мадагаскар: неймовірні лемури та кам'яні Цинги на 11 днів. Вартість від 1475 євро

Мадагаскар - безперечно одне з найцікавіших місць у світі! Острів плаває біля узбережжя східної Африки у бірюзових водах Індійського океану і є домом для багатьох видів рідкісних та дивовижних тварин та рослин. Можливо, це сприймається як якесь кліше, але Мадагаскар справді унікальне місце: адже саме тут можна побачити те, що ви ніколи не побачите в жодному іншому куточку нашої Планети.

Якщо говорити мовою цифр, то до 90% флори та фауни Мадагаскару унікальні! Мільйони років тому острів «відірвався» від материкової Африки й з того часу його життя розвивається в ізоляції. Сама природа експериментувала та продовжує тут експериментувати. Бажаєте переконатися в цьому особисто? Для цього потрібно вирушити в тур на Мадагаскар!

Нині на острові мешкає близько чверті всіх видів приматів нашої планети. Якщо поїздка на Мадагаскар стане Вашим наступним напрямком для подорожі, то на острові, крім приматів, Ви виявите кілька сотень видів жаб, десятки видів кажанів, більше сотні видів змій (переважно маленьких та нешкідливих) та майже половину всіх видів хамелеонів світу.

Тури на Мадагаскар – це не просто рай для натуралістів, а також чудові пляжі з можливістю підводного плавання та серфінгу; скелелазіння та каньйонінг; спокійні річкові поїздки та невеликі круїзи; дивовижні краєвиди; привітні люди з цікавими переконаннями та культурними звичаями.

Острів Мадагаскар поділено майже посередині високим плато. Це дозволило природі сформувати тут пишний тропічний ліс зі східного боку та сухі листяні ліси із західного боку. На далекому півдні знаходиться унікальний посушливий колючий ліс, де мешкають «божевільні» рослини острова. Гігантські баобаби населяють західні регіони. Місцеві жителі не менше надбання острова. Доведено, що тут мешкають нащадки полінезійських поселенців, арабів, місцевих корінних племен банту, а також європейських першовідкривачів. Невже цього недостатньо, щоб зацікавити мандрівника?

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки