Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Екскурсійні тури до Ірану ціни

Груповий тур до Ірану: "Загадки Персії" на 12 днів. Вартість туру 1120 €

Іран – країна, про яку всі знають, але лише одиниці бували. Тури до Ірану приваблюють туристів, яким цікаво поглянути на багатовікову історію, дивовижну природу, теплий клімат. Так само тури до Ірану можуть приємно здивувати своєю ціною, яка дуже не висока.

Країна досить велика, тому тут дуже багато різних природних та кліматичних зон. А регіони та народи, які проживають на півночі країни, кардинально можуть відрізнятися від південних. Іран омивається Каспійським морем на півночі та Перською затокою на півдні. Тому можна організовувати не тільки екскурсійні тури до Ірану, а й пляжний відпочинок. Також в Ірані багато гір і на відстані 30-40 кілометрів від Тегерана розташовуються чудові гірськолижні курорти Ірану. Завдяки своїм особливостям тури до Ірану все більше і більше приваблюють туристів з усього світу. А дуже низький рівень злочинності робить подорож Іраном дуже комфортною і безпечною.

Тур до Ірану з Києва дозволяє туристам доторкнутися багатовікової історії людства, познайомитися з зовсім іншою архітектурою та побутом Центральної Азії, які вигідно відрізняються від решти.

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки