Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Тури в Індонезію ціни

Екскурсійний тур в Індонезією: Ява, Балі, Комодо вересень 2024. Вартість 1250$

   Індонезія – унікальна держава. Мало хто знає, що Індонезія – найбільша мусульманська країна у світі, населення країни – 239 млн чоловік! Вся країна знаходиться на островах, Індонезія – найбільша острівна держава світу. До складу Індонезії входить понад 17 тисяч островів, найпопулярніший з них острів - Балі, і лише 1000 островів заселені людьми, інші острови є майже безлюдними з прекрасною незайманою природою. Що дає можливість організовувати тури до Індонезії з відвідинами цих райських островів, на деяких із них знаходяться вулкани, іноді навіть дієві. Найпопулярніші острови у туристів: Балі, Суматра, Ява, Калімантан, острів Нова Гвінея.

Екскурсійні тури в Індонезію з Києва

Тури на Балі та в Індонезію умовно можна розділити на: екскурсійні тури до Індонезії – з прильотом до Сінгапуру та екскурсією містом, у Сінгапурі слід залишитися на день-два, цього часу з головою вистачить, щоб подивитись чотири мільйонне місто. Якщо ви вже бували в Сінгапурі, або просто не відчуваєте великого інтересу до нього, то можна прилетіти до Індонезії через Бангкок (Таїланд) або Куала-Лумпур (Малайзія). Найпопулярніші аеропорти Індонезії: у столиці – Джакарті та на острові Балі. Є кілька варіантів організації туру в Індонезію, ви можете брати чи ні, екскурсійні тури містами, через які ви летите.

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки