Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Екскурсійні тури до Ісландії, ціни

Ісландія - країна гейзерів, вулканів, водоспадів, гір та тролів на 7 днів. Вартість 1380 євро

Великий тур навколо Ісландії за 9 днів, серпень. Вартість 1920 євро

Тури до Ісландії – це подорож на край землі! Те, що ви побачите в цій країні, ви не побачите в жодному іншому місці на нашій планеті. Насамперед це водоспади на будь-який колір і смак, тільки на річці Скоугау, понад тридцять водоспадів, які мають збірну назву водоспад Скоугафосс. Також варто відзначити водоспади: Глімур – найвищий водоспад Європи; Гульфосс - золотий водоспад, на якому хотіли побудувати велику гідроелектростанцію, тим самим зруйнувавши водоспад, Сельяландфосс - водоспад за яким можна сховатися, Свартіфосс - водоспад орган, Деттіфосс - найпотужніший водоспад у Європі та багато інших. Крім водоспадів, у турі по Ісландії ви побачите гейзери: Великий Гейзер та Строккюр. Колись Великий Гейзер видавав струмінь води на 70 метрів вгору, кожні 30 хвилин. Зараз головний інтерес викликає гейзер Строккюр, який видає струмінь води на 20-30 метрів, кожні 10 хвилин.

В Ісландії вражають місячні пейзажі: чорний вулканічний пісок, розкидане каміння гігантського розміру, деякі з них покриті яскраво - зеленим мохом, а все увінчує білі шапки льодовиків, що надає сюрреалістичного відтінку від побаченого. Читаючи інформацію про тури в Ісландію, ви, напевно, зустрічали опис Блакитної лагуни, як одного з чудес світу. Це справді так: ланцюжок озер з молочно-блакитною водою, температура в яких досягає 30-40 градусів, водоспади, сауни та парні на будь-який смак.

Сама Ісландія асоціюється з вулканами, та виверженням вулканів: 2010 – Ейяф'ядлайекюдль, 2014 – Баурдарбунг і т.д. Але попри це, ісландці дуже люблять свою країну. Люди в Ісландії спокійні і неспішні, що живуть у гармонії з природою та один з одним, як одна велика родина. Кожна сім'я має кілька автомобілів, як правило, це: маленький автомобіль для міста та великий позашляховик для подорожі країною. Самі ісландці багато подорожують країною, але більшість місць можна дістатися лише машиною з високою прохідністю, звідси: і друга машина в сім'ї, та автобуси з величезними колесами.

Ще одне місце, яке вражає при поїздці до Ісландії – Льодовикова лагуна, де знімався фільм про Джеймса Бонда. Коли бачиш, як тисячолітні айсберги відпливають у море - хочеться думати про вічне, про сенс життя та буття, про те, що часто ми переживаємо по дрібницях, тоді як головне зовсім в іншому.

 

 

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки