Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Тури до В'єтнаму ціни

Екскурсійний тур "Весь В'єтнам" за 15 днів з 13 вересня 2026 р. Вартість 1150 $

В'єтнам – сьогодні він змінився до невпізнання. Тури до В'єтнаму з Києва приваблюють туристів надзвичайно м'яким тропічним кліматом, а також дивовижною природою та чудовими піщаними пляжами. Також приємно здивують тури до В'єтнаму ціни, які у порівнянні з іншими туристичними напрямками досить низькі.
Всупереч невеликим розмірам країни, тут розташовано багато курортів, особливо на узбережжі Південнокитайського моря. Багато з них з'явилися ще в давнину і були призначені для відпочинку королів, імператорів і наближених до них людей. У 90-ті роки ХХ століття держава впритул взялася за розвиток пляжної інфраструктури. Сьогодні путівки до В'єтнаму дуже популярні серед туристів з усього світу.
Тим, хто віддає перевагу розслаблюючому пляжному відпочинку В'єтнам дарує безліч сонячного світла, теплі води моря, чисті пляжі - піщані, кам'янисті з чорним піском. Пропонуємо тури до В'єтнаму з Києва на найпопулярніші курорти, це можуть бути як морські, так і сухопутні курорти. Невеликий морський курорт - Вунгтау, розташований у гирлі річки Сайгон, пропонує своїм гостям п'ять пляжів на вибір: каміння, галька, пісок. Багато екскурсійних турів до В'єтнаму включають відвідування цього містечка, оскільки тут розташований один із найбільших буддійських храмів країни – «Будинок чистої нірвани». Ще одне відоме курортне селище – Дошон. Головна пам'ятка Дошона – єдине у В'єтнамі казино, лише для іноземців.

Екскурсійний тур до В'єтнаму Київ

І, звичайно ж, найвідоміший морський курорт – Нячанг. Пляжний відпочинок В'єтнам у Нячанзі – це сім кілометрів білосніжних пляжів, найкращих у країні, тихі затоки, мальовничі загублені острівці, безліч коралових рифів та насичена розважальна програма на будь-який смак. Ще одна особливість цього курорту – це термальні джерела. Найчастіше екскурсійні тури до В'єтнаму включають відвідування термального джерела Тхапба, розташованого неподалік Нячанга. Сюди приїжджають лікувати суглоби, захворювання нервової системи, опорно-рухового апарату, деякі захворювання шкіри. Тури до В'єтнаму ціни на перелічені вище курорти можна дізнатися у нас на сайті або зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону. Крім Тхапба, тур до В'єтнаму Київ пропонує відвідати термальні джерела Хой Ван, Вінь Хао та Дань Тхань, відвідати мальовничу провінцію Нге Ан, де розташовані два популярні курорти – морський «Кіо Ло» та гірський «Шон Кім». Вибравши це місце, ви зможете поєднати відпочинок на пляжі з різноманітними екскурсіями, походами в гори, джунглі, відвідинами термальних джерел.

Другий за популярністю курорт країни - це Фантх'єт, розташований на півдні В'єтнаму. Знаменита частина курорту – Муйне раніше була звичайним рибальським селом, а сьогодні це свого роду в'єтнамські Гаваї. Рівень відпочинку тут відрізняється від інших в'єтнамських курортів, так само відрізняються відпочинок у В'єтнамі ціни, тут вони незначні, але дорожчі. Однак, на курорті завжди дуже багато туристів, особливо російськомовних. Головна особливість, що відрізняє Муйне від інших місць відпочинку у В'єтнамі, – це величезні піщані дюни, які завдяки своїй незвичайній красі та формі є джерелом натхнення для художників та фотографів. А ось любителі активного проведення часу воліють катання на лижах по схилах дюн.
Путівки до В'єтнаму дозволять не тільки поніжитися на м'якому пісочку під тихий плескіт хвиль, а й поринути у підводне царство Південнокитайського моря. Мало хто знає, але В'єтнам - це центр світового дайвінгу, більшість курортів мають великі дайвінг-центри і школи. І найприємніше, тури В'єтнам ціна на занурення тут набагато дешевша, ніж в інших країнах світу, тому побувати тут, не занурившись хоч раз під воду, просто не можливо.
Відпочинок у В'єтнамі ціни дозволяють туристам за одну поїздку поєднати пляжний відпочинок на одному з курортів та екскурсійний тур до В'єтнаму з відвідуванням таких великих міст, як Ханой, Хошимін та Далат.

 

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки