Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Тури до Японії

Екскурсійний гранд-тур Японією на 14 днів у листопаді. Вартість туру 2440$

Японія – це не просто країна тисячі островів. Це зовсім інша культура, зовсім інший світ. Кожен квадратний сантиметр Японії насичений унікальністю. Що б ви не бачили, що б ви не робили, все буде захопливим та незабутнім. У Японії обов'язково потрібно насолодитися традиційною чайною церемонією. Весь ритуал дуже елегантний, а процес заварювання чаю, наповнення та переливання цього напою в спокійному приміщенні наповнений особливим символізмом.
Тури до Японії, як правило, не обходять стороною відвідування Осака. Третє за величиною місто Японії славиться великою кількістю ресторанів світового класу, історичним замком, який дивовижно відновлений і не поступається оригінальним спорудам, а також мистецтвом кабуки, класичним японським виступом-танцем, і бунрак (традиційний ляльковий театр). Поруч з містом Осака є місто Дотонбурі, яке саме по собі дуже яскраве, але і його акваріум не слід пропускати - одне з найбільших у світі.
Цілком буде непробачним пропустити імператорську столицю – місто Кіото. Наша подорож до Японії також включає і відвідування цього міста, якому понад 1000 років! Кіото засновано в 794 році і тут знаходяться такі пам'ятки, як Золотий павільйон (Кінкакудзі), сад дзен-джей Рюанджі, храм Кіомідзу та середньовічний замок Ніджо з його музичними «солов'їними воротами». А вечірня прогулянка історичним районом Гейон-гейша зробить ваше перебування тут чудовим і незабутнім.
Кожен тур до Японії, чи то на пару днів, чи на два тижні, нікого не залишає байдужим. Японію варто бачити, Японію варто пробувати, Японію варто відчути. І повірте, це того варте!

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки