Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Тур Природні дива Бразилії та Аргентини

Ель Калафате (Аргентина) - Льодовик Періто-Морено - Національний парк Лос Гласьярес - Льодовик Спагецціні - Торрес-дель-Пайне (Чілі) - Ель Калафате -Буенос-Айрес - Порт-де-Ігуасу - Фоз-Ду-Ігуасу (Бразилія) Манаус-Амазонія-Ріо-Де-Жанейро

 
  
15 днів / 14 ночей
Дата тура: 01.02.2026-15.02.2026- відкритий набір
Програма туру:
День 1. Приліт в Ель-Калафаті
¡Buenos días Argentina! Прибуття в Ель Калафате – невелике містечко, яке є неофіційною столицею аргентинської Патагонії. Зустріч в аеропорту з гідом, трансфер до готелю, відпочинок після тривалого перельоту.
День 2. Ель Калафате
Містечко розташоване на березі озера Архентіно – найбільшого в країні, оточеного мальовничими горами та льодовиками, які належать до Національного парку Лос Гласьярес. Вода озера має насичений бірюзовий колір, такого ж кольору і найближчий льодовик – Періто-Морено, куди ми й поїдемо. Льодовик вражає! Іноді від льодовика відколюються брили льоду і з гуркотом падають униз. Уздовж Періто-Морено прокладено кілометри доріжок з оглядовими майданчиками. Повернення до готелю.
День 3. Ель Калафате
Вранці, після сніданку, ми знову вирушимо до Національного парку Лос Гласьярес дивитися льодовики. Але робитимемо це з борту катера!
Спочатку ми вирушимо до одного з найбільших льодовиків Аргентини – Упсала. Дорогою до нього ми зможемо побачити справжні айсберги! До речі, це єдине місце у світі, де айсберги трапляються всередині континенту!
Далі ми вирушимо до льодовика Спагецціні. Він досягає висоти 120 метрів (!), що в 2 рази вище за Періто-Морено.Також до льодовика ми зможемо підпливти максимально близько, що подарує нам незабутні враження.
Весь наш круїз буде супроводжуватися чудовими видами навколишнього парку.
Повернення до готелю.
День 4. Ель Калафате - Торрес-дель-Пайне, Чилі
Після раннього сніданку ми з вами вирушимо у бік іншої країни – Чилі. З містечка Ель-Калафате і подолаємо близько 260 км, щоб дістатися до Національного парку Торрес-дель-Пайне. Це справжня перлина південної частини Патагонії. Гори та долини, озера та водоспади, оголені льодовиками схили гір та лісу – все є в цьому місці! Ми з вами зробимо невеликий трек серед цієї краси.
Ніч у готелі біля парку.
День 5. Торрес-дель-Пайне, Чилі - Ель-Калафате
Після сніданку ми знову вирушимо до Національного парку Торрес дель Пайне. Зробимо невеликий черговий трекінг і помилуємося фіордами, гірськими пейзажами, озерами.
У другій половині дня ми поїдемо назад до Аргентини, містечка Ель Калафате.
Ніч у готелі в Ель-Калафаті.
День 6. Ель Калафате – Буенос-Айрес
Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт і переліт в Буенос Айрес, столицю Аргентини – одне з найкрасивіших міст Південної Америки.
Трансфер до готелю. Ніч у Буенос Айресі.
День 7. Буенос Айрес
Після сніданку в готелі ми вирушимо до пізнання столиці країни. Назва міста перекладається як «добре, гарне повітря». Справді, у місті дуже приємно гуляти. Ще на початку ХХ століття Аргентина була однією з найбагатших країн світу, а Буенос Айрес називали американським Парижем і в це охоче віриш, адже місто дуже гарне в архітектурному та історичному плані.
Ми подивимося президентський палац Каса Росада та Майську площу; Конгрес та Обеліск; цвинтар Ріколетта та книгарню Атенео… Безліч красивих будівель, збудованих ще у XIX столітті.
Увечері трансфер в аеропорт та виліт до Порт-де-Ігуасу.
Трансфер та ніч у готелі.
День 8. Водоспади Ігуасу, Аргентина
Після сніданку ми одразу виселяємося з готелю та вирушаємо до Національного парку Ігуасу, в якому ми побачимо диво природи – водоспади Ігуасу. Гулятимемо по аргентинській стороні парку, де прокладено численні стежки, які вестимуть нас на оглядові майданчики. Обов'язковим пунктом нашої програми буде відвідування найголовнішого та найпотужнішого водоспаду парку – Горлянка Диявола.
Після цього ми залишаємо парк, сідаємо в автобус і їдемо вже до міста Фоз-Ду-Ігуасу, Бразилія.
Ніч у готелі.
День 9. Фоз-Ду-Ігуасу, Бразилія
Після сніданку в готелі ми вирушимо знову до Національного парку Ігуасу, але тільки водоспади дивитимемося вже з бразильської сторони. З цього боку самих водоспадів менше, але краще видно всю красу аргентинської сторони, а до багатьох водоспадів можна підійти практично в щільну!
Також можна вирушити в невелику і злегка екстремальну прогулянку на човні до водоспадів. Ця прогулянка буде сповнена вражень та позитивних емоцій! Спочатку невеликий туристичний поїзд через джунглі провезе нас до місця, де можна буде переодягтися та залишити речі у камері схову. А далі ми вже сідаємо в човен, який на високій швидкості розтинає потоки води і доносить нас до каскадів. Ви приймали душ під водоспадом? Якщо ні, то буде чудова нагода зробити це!
Ніч у готелі Фоз-ду-Ігуасу.
День 10. Переліт до Манауса
Після сніданку ми виселяємося з готелю та вирушаємо до аеропорту. На нас чекає переліт до Манауса (з пересадкою).
Манаус - велике місто в бразильських джунглях Амазонії, розташоване на злитті річок Амазонка та Ріо Негре. Це до того ж один з найбільших річкових портів у світі.
Розміщення в готелі.
День 11. Манаус - Амазонія
Виселення з готелю після сніданку. Ми вирушаємо у справжні джунглі Амазонки! Ми зробимо зупинку у місці, яке називають «побачення рік». Тут зустрічаються води рік Ріо Негре та Амазонка: вода однієї темного кольору, вода іншої – оранжевого кольору. Води не поєднуються довгий час, тому цей кордон видно дуже добре.
Потім ми пересядемо на машини та поїдемо далі, до одного з відгалужень річки, де на нас чекатимуть інші човни. На них ми вже вирушаємо до нашого лоджу. Після прибуття – обід та невеликий відпочинок.
У другій половині дня у нас буде прогулянка на човнах по різних відгалуженнях річок, побачимо рожевих дельфінів, лінивців, якщо пощастить. Увечері полюємо на кайманів ...
Повернення у лодж. Вечеря.
День 12. Амазонія – Манаус
Продовжимо вивчати Амазонку. Вирушимо у невеликий трекінг джунглями, під час якого рейнджер розповість нам про застосування різних рослин місцевими жителями. Після обіду ми вирушимо назад до Манауса. Прибуття до міста близько 18 години.
Вечірній рейс до Ріо-де-Жанейро.
День 13. Мрія Остапа Бендера – місто Ріо-де-Жанейро!
Друга столиця Бразилії та одне з найвідоміших міст світу. У цей день ми подивимося місто знизу та зверху:)
Для початку ми вирушимо до візитівки міста – гори Корковаду, де розташована статуя Христа-Спасителя. На вершину гори нас доставить туристичний поїзд-фунікулер, що проходить крізь ліс Тижука. З оглядового майданчика відкривається чудовий краєвид на місто та Атлантичний океан.
Потім ми вирушимо на ще одну оглядову - гору Пау-ду-Азукар, або Цукрова голова. З неї відкривається також приголомшливий вид на місто, а також на гору Корковаду.
Також ми подивимось Сходи Саларона, Мурал Етніас, міський театр, церква святого Себастьяна.
День 14. Ріо-де-Жанейро
Цього дня ми продовжимо вивчати місто, але саме цього дня стартує найвідоміше свято Бразилії – Карнавал. На вулицях почнуть з'являтися люди в костюмах, звучатиме музика самби... Ми побуваємо в таких місцях, як Копакабана, Леблон, Королівський Ботанічний сад…
Увечері ми вирушимо на Карнавал! Це свято проходить щороку на спеціально збудованому самбадромі. Десятки шкіл самби змагаються між собою не лише у танцях, а й у костюмах, декораціях. Це справді незабутньо!
Повернення до готелю.
День 15. Ріо-де-Жанейро – виліт додому
Виселення з готелю, трансфер в аеропорт та виліт додому.*

*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Вартість туру: 2550 $ *
Доплата за одномісне розміщення - 360 $

*50% вартості туру має бути сплачено за 4 місяці до початку подорожі.

У вартість туру включено:
Проживання у готелях/лоджах;
Трансфери;
Україномовний турлідер;
4 внутрішніх перельоти вартістю 620 $;
Сніданки;
Тур Амазонією 2 дні/1 ніч;
Прогулянка на катері до льодовика;
Страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом).

У вартість туру не включено:
Міжнародний авіа переліт;
Вхідні квитки – 230$.

Фото туру

Для запису до групи необхідно внести передоплату у розмірі 200 $ *

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!
Мапа маршруту:
 
 
 
 
 

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки