Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Груповий екскурсійний тур в Намібію

Віндхук - Fish River Canyon - Людеріц - Колманскоп - Сосусвлей -Пустеля Наміб - Свакопмунд - Cape cross- Біла Леді-Племена Хімба-Національний парк Етоша - Віндхук

  

13 днів / 12 ночей
Дати туру:

20.04.2025-02.05.2025 - відкритий набір

Є чоловіче підселення

Фото туру 

Програма туру:
День 1. Віндхук
Приліт до аеропорту Hosea Kutako столиці Намібії – Віндхук. Зустріч в аеропорту та трансфер до готелю, відпочинок.
День 2. Переїзд у Fish River Canyon (450 км)
Після сніданку виїзд із готелю. Подорож на цілий день приведе нас на південь країни. Наш шлях пролягатиме через ландшафти з переважанням пустель, але він не буде одноманітним. Відвідування національного парку Kokerboom (Quiver Tree Forest) – Алоєвий ліс. Ігровий майданчик Гіганта (Giant's Playground) – дивовижний безлад масивних валунів. Ніч у готелі.
День 3. Огляд Каньйону Fish River та переїзд до узбережжя Атлантики, місто Людеріц (350 км)
Після сніданку ми вирушимо до каньйону Fish River, який є другим за величиною каньйоном у світі. Після обіду, дорога до узбережжя Атлантики, до міста Людеріц. Ніч у готелі.
День 4. Людеріц
Людеріц – німецьке колоніальне місто, яке зовсім не схоже на африканське місто. З самого ранку ми поїдемо до північної точки проживання пінгвінів. Після прогулянки на катері, ми з вами відвідаємо місто Колманскоп (Kolmanskop) - місто-примара, яке було покинуто понад 40 років тому, а зараз створює вражаюче уявлення про великий алмазний бум у цьому районі. Деякі з будинків були відновлені, але багато з них залишилися такими ж як і були, навколишні дюни поступово захоплюють їх. Потім ми повернемося до Людеріцу. Після короткої оглядової екскурсії містом ми вирушимо на Diaz Point, де сміливі португальські моряки звели кам'яний стовп у 1480-му році. Ніч у готелі.
День 5. Переїзд до Соссуфлей (Sossusvlei) (500 км)
Цього дня ми з вами залишимо узбережжя Атлантики й відправимося до найчарівніших краєвидів у Намібії. Величезні простори жовтої савани усіяні чагарниками, одинокими акаціями та верблюжими колючками. Гірські хребти вдалині набувають різних відтінків фіолетового та синього кольорів, що надає загадковості даному місцю. На шляху ви відвідаєте замок Дувізіб (Duwisib Castle), який був побудований бароном фон Вольфом для його американської дружини Джейти в 1909 році. Цікавий факт: меблі та картини для замку були імпортовані з Німеччини. Ніч у готелі.
День 6. Соссусфлей
Ранній підйом і поїздка до червоних дюн, Соссусвлей – візитна картка Намібії, та одне з найчарівніших місць нашої планети. Підйом на найбільшу дюну - Big Daddy (великий тато), спуск та прогулянка «мертвим лісом». Глиняне плато, оточене найвищими піщаними дюнами. Відвідування мальовничого каньйону Sesriem. Ніч у готелі.
День 7. Переїзд у Свакопмунд + вільний час у Свакопмунді
Сьогодні будемо тримати наш маршрут на північ - до Свакопмунда, у химерне пустельне місто, з його чарівністю старого світу та невимушеною атмосферою, затиснутим пустелею та морем, з пишними зеленими галявинами та пальмами. У вас буде чудова можливість прогулятися набережною Атлантичного океану, вдихнути бриз, спробувати устриці та відпочити. Після обіду-вільний час. Ніч у готелі.
День 8. Cape-cross - лежбище морських котиків, переїзд до Uis
Після сніданку вирушимо на північ, до однієї з найбільших у світі колоній капських морських котиків – Cape Cross. Це місце цікаве тим, що можна поспостерігати за котиками в їхньому природному середовищі: тут вони їдять, розмножуються, ловлять рибу, живуть і вмирають. Після відвідування тюленів переїзд до містечка Уіс, яке розташоване біля підніжжя найвищої гори Намібії-Брандберг. Саме містечко не велике, але дуже затишне. Ніч у готелі.
День 9. Біла Леді+Хімба
Після сніданку ми вирушимо в печеру Маак, яка знаходиться недалеко від Брандберга, на краю пустелі Наміб. Печера відома своїми фресками «Біла леді», де зображені антилопи, маленькі чоловічки та на чолі «Біла дама» з квіткою лотоса. Малюнки, датовані 2-м тис. до н.е. просто зачаровують. Далі ми відвідаємо одне з найцікавіших племен у світі - плем'я Хімба. Спосіб життя племені не змінився з давніх-давен, жінки племені Хімба вважаються найкрасивішими в Африці. Після відвідування племені переїзд до готелю, розміщення, відпочинок.

День 10. Національний парк Етоша
Переїзд до національного парку Етоша. Сьогодні ми вирушимо до найзнаменитішого національного парку Намібії - Етоша, де зможемо насолодитися дикою природою в повному обсязі. У Національному парку Етоша можна побачити: слона, лева, леопарда, чорного та білого носорогів, гепарда, коричневу та плямисту гієну, жирафу, зебру та різні види антилоп. Кількість видів ссавців, що мешкають у парку, вражає – 114. Природні водяні свердловини щодня приваблюють тисячі тварин. Виїзд із парку, розміщення в готелі, відпочинок.
День 11. Національний парк Етоша
Після сніданку, ми продовжимо огляд Національного парку Етоша, та спробуємо розшукати та сфотографувати нових тварин. Після обіду виїзд із парку та переїзд у готель, заселення, відпочинок.
День 12. Переїзд у Віндхук
Після сніданку вирушимо у бік столиці. Дорогою відвідування цікавого місця - сюрприз від компанії Експедиція, який не зможе залишити Вас байдужими. Прибуття у Віндхук, відпочинок, вільний час. Ніч у готелі.
День 13. Віндхук
Виселення з готелю, трансфер до аеропорту. Виліт додому*

*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Вартість туру: 2150 $ *
Доплата за одномісне розміщення – 600$

*50% вартості туру має бути сплачено за 4 місяці до початку подорожі.

У вартість туру включено:
Проживання у готелях/лоджах;
Транспорт за маршрутом (мікроавтобус);
Україномовний водій-турлідер;
Вхідні квитки;
Усі зазначені за програмою екскурсії;
Прогулянка катером до пінгвінів, Людеріц;
Страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом);
Сніданки.

У вартість туру не включено:
Міжнародний авіа переліт

Фото туру

Для запису до групи необхідно внести передоплату у розмірі 200 $ *

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!

Мапа маршруту:

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки