Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Фото М'янми: Янгон, пагода Шведагон, Озеро Інле, Мандалай, Золотий камінь

Великий фотозвіт туру до М'янми лютий 2014 року

Фото М'янми. М'янма новий напрямок, донедавна країна була закрита для відвідування іноземними туристами. Але часи змінюються, сьогодні М'янма приваблює туристів своїми храмами, культурою та доброзичливими людьми, які досі ходять у національному одязі. Тут Ви знайдете фото М'янми: колишньої столиці - фото Янгона, найвідоміша пагода Шведагон фото, Озеро Інле фото, Золотий камінь (Golden Rock) фотографії, місто Мандалай та багато іншого.

Янгон фото

Шведагон пагода фотографії

Пагода Шведагон – блискуча ступа у формі дзвона, вкрита золотом вартістю 90 млн. доларів, стоїть на вершині пагорба Сінгуттара. Крім золота, пагода прикрашена п'ятьма тисячами алмазів та ще двома тисячами дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Будова здіймається вгору над містом на 110 метрів. Навколо ступи розташований храмовий комплекс із 64 пагод меншого розміру, пам'ятників, скульптур та павільйонів. Щодня храм відвідують сотні віруючих.

Золотий камінь (Golden Rock)

Золота Гора (Голден Рок), також відома як пагода Чайттійо - позолочений камінь заввишки 5,5 метрів, який завис над прірвою. Під каменем зберігається священне волосся Будди, яке, на думку віруючих і не дає каменю впасти вниз.

Озеро Інле фото М'янма

У перекладі з бірманського Інле означає «маленьке озеро», хоча його розміри досить великі: 20 км на 6,5 км. Глибина коливається від 5 м під час дощів до 3 м під час посухи. Це чудове озеро невипадково називають одним із найдивовижніших і найкрасивіших куточків М'янми.

Мандалай фото

Мандалай – місто з безліччю чудових храмів, вкритих дорогоцінним камінням та позолочених монастирів. Столиця хаотично розросталася навколо стін величезного кремля, що оточує Мандалайський палац – найбільший із колись побудованих бірманських палаців. Навколо стін прорито широкий канал, через який з усіх чотирьох сторін збудовано мости.

Ключові слова: Фото М'янми, М'янма фотографії, Янгон фото, Шведагон пагода фото, Озеро Інле фото, Золотий камінь фото, Golden Rock фото

 

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки