Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Ісландія - країна гейзерів, вулканів, водоспадів, гір та тролів

Водоспад Глімур + Золоте кільце Ісландії: Тінгвеллір + Гейзер + водоспад Гульфосс + Керід + Водоспади Хрейнфоссар + півострів Снайфельнес + Вулкан Гекла + Водоспад Сельяландфосс + Водоспад Скоугафосс + мис Дірхолаей + Пляж з чорним піском + парк Скафтафетль + льодовикова лагуна Йокюльсаурлоун + острів Вестманнаейяр+екскурсія по Рейк'явіку + Блакитна лагуна

  


7 днів/6 ночей

Дати туру:

14.08.2025-20.08.2025

Фото туру

Програма туру:
День 1. Рейк'явік
Трансфер з міжнародного аеропорту до столиці Ісландії – Рейк'явік. Заселення у готель, відпочинок.

День 2. Водоспад Глімур + Золоте кільце Ісландії: Тінгвеллір + Гейзер + Гюдльфосс, Керід
Першою нашою зупинкою буде найвищий водоспад Європи – Глімур (Glymur), до самого водоспаду потрібно пройтися: години півтори в один бік, пробираючись мотузковими поручнями, переходячи річку колодою, цей шлях буде винагороджений дивовижним і прекрасним пейзажем. Далі ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки Ісландії: тектонічний розлом Тінгвеллір (Þingvellir), місце першого парламенту Ісландії; гейзери - Великий Гейзер (Geysir) та Строккюр (Strokkur). Золотий Водоспад Гульфосс (Gullfoss) - незабутній водоспад, який з різних ракурсів виглядає дедалі більш чарівно. Прогуляємося кратером вулкана Керид (Kerið), хоч він і досить молодий, близько 3 000 років, але вражає до глибини душі. Ніч у Рейк'явіку.

День 3. Водоспади Хрейнфоссар + півострів Снайфельнес
Далі наш шлях лежить до низки водоспадів Хрейнфоссар (Hraunfossar), а саме серії невеликих водоспадів, протяжністю 900 метрів, прогуляємося лавовим полем. Після обіду ми поїдемо на півострів Снайфельснесс (Snaefellsnes), де розташований льодовик-вулкан Снайфедльснес. Жуль Верн вибрав це місцем пригоди свого роману "Подорож до центру землі", а ми підемо по його стопах. Дорогою зробимо зупинку біля базальтових колон Гердуберг (Gerduberg). Ніч у Рейк'явіку.

День 4. Вулкан Гекла + Водоспад Сельяландфосс + Водоспад Скоугафосс + мис Дірхолай + Пляж з чорним піском
Наша подорож продовжується, сьогодні ми побачимо водоспад Сельяландфосс (Seljalandsfoss), за водоспад можна зайти та зробити чудові фотографії, про які Ви згадуватимете цілу вічність. На думку більшості мандрівників - найкрасивіший водоспад Європи. Далі ми переїдемо до водоспаду Скоугафосс (Skógafoss), один із найкрасивіших водоспадів світу. Ми прогуляємося вздовж річки кілька годин, де побачимо багато водоспадів і каньйони, приголомшливої краси. Після обіду під'їдемо до мису Дірхолаей (Dyrholaey), а також пляжу з чорним піском, одна з візитівок Ісландії, відчуємо прохолодний подих Атлантичного океану. Ніч у районі Вік.
День 5. Національний парк Скафтафетль та льодовикова лагуна Йокюльсаурлоун
Національний парк Скафтафетль (Skaftafell National Park) – один із найзнаменитіших своєю природною красою районів Ісландії. Над ним височить Ватнаййокюдль (Vatnajökull) – найбільший льодовик у Європі. Протягом двох годинної прогулянки, ми побачимо водоспад орган - Свартіфосс, а також чарівний вид на льодовик і айсберги, що на жаль, тануть. У другій половині дня на нас чекає Льодовикова лагуна Єкюльсаурлоун (Jökulsárlón), місце, за красою, мало з чим порівнянне. Тут частинки льодовиків, що відкололися, впадають в океан, що створює гарне поєднання льоду на чорному піску. Є можливість прогулятися човном амфібії серед льодів (факультативно). Ніч у Рейк'явіку чи Вік.

День 6. Острів Вестманнаейяр+переїзд у Рейк'явік
Сьогодні ми вирушимо на поромі до групи островів Вестманнаейяр, а саме на найбільший острів Хеймаей, з населенням 4075 осіб, всього островів налічується 13. Один з островів належить співачці Бйорк, там стоїть лише один будинок. Приголомшливі морські пейзажі та безліч птахів назавжди залишаться у нашій пам'яті, яскравими спогадами. Після повернення на велику землю, на нас чекає дорога в Рейк'явік.

День 7. Рейк'явік. Екскурсія по Рейк'явіку + Блакитна лагуна
Виселення з готелю. Екскурсія по місту: знаменитий будинок-Höfði, символ столиці церква-Hallgrimkirkja, Bessastaðir-офіційний президентський палац Ісландії. (Blue Lagoon), яка є натуральним геотермальним комплексом, до складу води входять мінерали, морська сіль, сірка і навіть синьо-зелені водорості та є лікувальною. Трансфер до аеропорту Кефлавік*

*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Вартість туру: 1380 євро *

Доплата за одномісне розміщення – 350 євро

*Повну оплату по туру до Ісландії необхідно внести за 4 місяці до початку подорожі, у зв'язку з специфікою організації туру в цій країні

У вартість туру входить:
Проживання у готелях сімейного типу, гестхаусах (зручності на поверсі)
Усі трансфери за програмою
Україно/ Російськомовний гід-водій
Страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом)
Квиток до Блакитної лагуни
Пором на острів Вестманнаейяр

У вартість туру не входить:
Міжнародний переліт
Харчування (є кухня)
Китове сафарі та прогулянка на амфібії (за бажанням)

Фото туру

Для запису до групи необхідно зробити передоплату у розмірі 150 євро*
*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!

Мапа маршруту:

Можливі варіанти проживання в Ісландії:

Reykjavik! Family friendly house!
Cabin by Medalfellsvatn
Cozy and modern house for family or groups
Reykjavík Hostel Village

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки