Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Велика подорож Ефіопією: Північ і Південь
Аддіс-Абеба – Авасса – Арбамінч – племена долини річки Омо: Дорзе, Хамер, Мурсі, Кансо – Джинка – Консо – Аддіс-Абеба – Бахір-Дар – озеро Тана – Гондер – парк Сімієн – Лалібела – Мекеле – пустеля Данакіль – Аддіс Абеба

  
13 днів/12 ночей або 17 днів/16 ночей
Дати туру:
Тимчасово не проводимо
Ефіопія НЕ є напрямком комфортного відпочинку!
Фото туру до Ефіопії
Фото подорожі до Данакіль

Програма туру:
День 1. Приліт в Аддіс-Абебу
Приліт до Аддіс-Абеби. Зустріч в аеропорті. Трансфер та розміщення в готелі.
День 2. Аддіс-Абеба – Авасса
Після сніданку – переїзд до південної частини країни – місто Авасса. Місто розташоване на березі однойменного озера та є частиною системи озер Великого Рифтового розлому. Ніч у готелі.
День 3. Авасса – Арбамінч
Сніданок у готелі. Вранці відвідування рибного ринку, одного з найбільших на території Ефіопії. Потім ми вирушимо ще на південь - до міста Арбамінч, що в перекладі означає "40 джерел". У безпосередній близькості до міста, в горах, мешкає народність Дорзе, одна з небагатьох у цьому регіоні, хто зараховує себе до ефіопської православної церкви. Славиться вона своїми виробами з бавовни, незвичайними будинками, а також тим, що використовують для харчування стебла бананів. Розміщення в готелі Арбамінч. Після невеликого відпочинку (і в залежності від погодних умов) ми з вами вирушимо на прогулянку озером Чамо. Дане озеро належить до Національного парку Нечайзар. Головна особливість цього парку – величезна різноманітність птахів. Крім птахів, серед яких зустрічатимуться пелікани, єгипетські гуси, білоголові орли, можна буде зустріти крокодила чи гіпопотама.
День 4. Арбамінч – Турмі
Після сніданку – виселення з готелю. Переїзд на південь країни практично до кордону з Кенією. Цього дня ми відвідаємо одне з найвідоміших племен Південної Ефіопії, долини Омо, плем'я Хамер. Плем'я Хамер відоме своєю огрядною худобою, великими територіями та неймовірною кількістю місцевих традицій та повір'їв. Відмінна риса представників даного племені – доброзичливість та відкритість. Ніч у Турмі.
День 5. Турмі – Джинка
Після сніданку – переїзд до іншого південного містечка – Джинки. Це один із найбільш віддалених районів Південної Ефіопії. Розміщення в готелі та після невеликого відпочинку – поїздка до одного з найколоритніших племен Африки – Мурсі. Воно відоме у західному світі, головним чином, своїми жінками та традицією пірсингу нижньої губи – юні дівчата проколюють губу, вставляючи в неї невеликі керамічні чи дерев'яні диски. Плем'я Мурсі також відрізняється від інших племен регіону своїм високим зростом, незвичайними головними уборами у жінок та відмінним знанням військової справи. У долині Омо кожне з її племен має власну спеціалізацію: плем'я Хамер має велике поголів'я худоби, плем'я Бешада виробляє кераміку, Арі – вирощують каву, Ньянгатом – торгує зброєю, Каро – ловить рибу. Так, плем'я Мурсі відоме як своїм поголів'ям худоби, так і бойовим налаштуванням. Повернення до готелю. Ніч у Джинці.
День 6. Джинка – Консо – Арбамінч
Виселення з готелю та переїзд в Арбамінч. Шлях нашого прямування дуже відрізнятиметься від того, що ми бачили раніше. Насамперед це пов'язано з найкрасивішою панорамою долини. Це все землі племені Консо. Вважається, що саме люди Консо є основоположниками терасного землеробства в Африці. І справді, коли дивишся на їхні пагорби, обвішані терасами, навіть не віриться, що ти — в Африці, а не десь у Китаї. Цього вечора ми проведемо ще один семінар на тему етнографії та історії долини Омо, а також розберемо, чим відрізняються вже побачені нами племена, і що призвело до таких разючих відмінностей між ними. Так от, плем'я Консо – ще одне відносно розвинене плем'я Півдня Ефіопії, що поряд з Дорзе славиться своїми виробами з бавовни, але головне, саме це плем'я вперше представило Африці принцип терасного землеробства. Тераси на схилах пагорбів племені Консо – наймальовничіша з видовищ в Ефіопії, а історія та традиція самого племені наповнена дивовижними віруваннями та ритуалами. Наприклад, це плем'я практикує муміфікування померлих і єдине, шанує культ мертвих. Серед людей цього гарного племені ми проведемо докладну екскурсію, присвячену ритуалам та звичаям Консо. У другій половині дня прибуття до Арбамінчу. Ніч у готелі.
День 7. Арбамінч - Аддіс-Абеба
Сніданок у готелі. День розпочнеться зі знайомства з племенем Дорзе. Це плем'я, одне з небагатьох у цьому регіоні, належить до ефіопської православної церкви і протягом тисячоліть відоме на всю країну своїми виробами з бавовни. Проживаючи досить високо в горах, люди цього племені навчилися будувати будинки у формі великих перевернутих кошиків, зовні схожих на голови слонів, ткати вироби з натуральної бавовни, обпікати кераміку та готувати неймовірну медову горілку, а також використовувати стебла бананів у їжу. Ви повертаєтеся в Аддіс-Абебу, по дорозі завітавши на місце під назвою Тія Стеле (по можливості і за наявності часу). Прибуття в Аддіс-Абебу. Розміщення в готелі.
День 8. Аддіс-Абеба – Бахр Дар – озеро Тана – джерела Блакитного Нілу
Сніданок у готелі. Переліт до Бахр-Дар – важливий туристичний центр та місце відправлення до водоспаду Тис-Исат (Tissisat) та джерел Блакитного Нілу. Але для початку ми вирушимо на озеро Тана, пересядемо на човен, щоб побачити острови озера, на 20 ти з яких знаходяться християнські монастирі. Один з них – Ура Кідане Мехрет відомий своїми яскравими розписами та фресками. Ми познайомимося з ченцями, їх способом життя і дізнаємось, у чому ж відмінності ефіопського православ'я від інших християнських течій. Трохи згодом на нас чекає переїзд до мальовничого Blue Nile Gorge, одного з природних чудес Ефіопії – водоспадів Блакитного Нілу. Це другий за висотою водоспад Африки – його висота може досягати 45 метрів, а ширина – 400. Повернення до готелю.
День 9. Бахір-Дар – Гондер
Після сніданку ми з вами виселяємося з готелю і їдемо вздовж озера Тана до міста Гондер. Гондер – стародавня столиця Ефіопії, іноді звана Камелотом Африки. Місто королів та об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО відомий комплексом із шести замків на пагорбі Гімпі Fasil Ghebbi, захищеному стінами з 12 вежами. Найкрасивіший – Великий палац (замок) Фасіледеса або Fasil Ghimp, збудований майстрами з Індії та Португалії, прикрашений кахлями, європейським живописом та венеціанськими дзеркалами. Під час оглядової екскурсії по місту ми також відвідаємо басейн царя Фасіля, де щороку 19 січня відбувається святкування Хрещення, церква XVIII століття Дебре Берхан Селассіє з прекрасними настінними розписами та стелями, гробницю-ротонду коня Фасіледеса, побачимо «Сікстинську капелю у Абіссіні». Ніч у готелі.
День 10. Гондер – Парк Сімієн – Гондер
Цей день буде присвячений знайомству з одним із найкращих Національних Парків Ефіопії – з Парком Сімієн. Легкий трекінг парком не залишить нікого байдужим. Гори, що досягають висоти 4620 метрів, ендемічні види тварин і птахів, кондори над каньйонами… Загалом цей день точно нікого не залишить байдужим! Повернення до готелю Гондер. Ніч у готелі.
День 11. Гондер – Дебре Тавор – Лалібела
Рано вранці, після сніданку, ми виїжджаємо у бік Лалібели, середньовічного міста, чиї вирубані у скелях церкви 13 століття увійшли до списку ЮНЕСКО як один із найважливіших об'єктів світової спадщини. Наша дорога проходитиме через Дебре Тавор і буде наповнена неймовірною красою краєвидами. Майже 300 кілометрів шляху пролетять, як одна година, оскільки види, що відкриваються з наших вікон, підкорять навіть найдосвідченішого мандрівника. Величні скелі, каньйони, ігри барвів – від яскраво-червоного до соковито-зеленого – захоплюють дух і не дозволять відірватися від споглядання.
Лалібела, що з'явилася тут майже тисячу років тому мала стата Новим Єрусалимом у відповідь на захоплення останнього мусульманами, тому багато з історичних будівель побудовано за прикладом Єрусалиму і носять біблійні імена, і навіть річка, що протікає в місті, називається тут Йорданом.
День 12. Лалібела
З першими променями сонця ми вирушимо до скельних храмів Лалібели, щоб на власні очі побачити одне з найкрасивіших видовищ, яке зачаровує будь-якого етнографа і фотографа — ранкову молитву в Лалібелі. Цього дня ми цілком присвятимо вивченню 11 незвичайних висічених у скелі церков Лалібели, внесених до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. За легендою, церкви були збудовані за 12 днів, причому вдень церкви будували люди, а ночами продовжували ангели. Трохи далі за місто, у важкодоступних пагорбах стоїть красивий монастир Ашетан Марьям, в який можна прогулятися пішки або верхи на мулі. Повернення до готелю.
День 13. Лалібела – Мекеле
Варіант 1.
Після сніданку – виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Лалібели та переліт до Аддіс-Абеби. Пересадка на міжнародний рейс. Виліт додому.
Варіант 2.
Повз виліплені з піску будинки мешканців регіону Тиграй ми їдемо в Мекеле, місто, засноване в 13 столітті. У 1870-х роках Йоханнес IV вирішив перенести уряд країни в Мекеле. Мекеле веде свою історію з кінця 13 століття, але місто досягло розквіту й отримало статус столиці тільки наприкінці 19 століття. Місто сильно постраждало під час війни з італійцями в 30-х роках 20 століття, і на згадку про ті роки був створений Монумент Мучеників. Ніч у готелі.
День 14. Мекеле – вулкан Ерта Ела
Вранці, поснідавши, ми вирушимо на північ країни до регіону, який називається Danakil Depression. Наш шлях буде досить тривалим і складним. Спочатку будемо рухатися гірськими дорогами через землі афарів, після чого ми з'їдемо з асфальтованої дороги й далі їхатимемо пустелею. Буде зупинка на обід, після чого ми вирушимо "дорогою" із застиглої лави в табір Додом.
Розміщення та невеликий відпочинок, вечеря. Після вечері, озброївшись ліхтариками, піший (!!!) похід до вулкана Ерта Але. Відстань від кемпінгу до вулкана – 9 км та шлях займає 2,5-3 години. Висота самого вулкана - 800 м. Але цей пройденний шлях того вартий. Постійні потоки лави, які не підкоряються законам фізики і можуть текти у будь-якому напрямку, зовсім нікого не залишать байдужим. Ніч у кемпінгу біля вулкана Ерта Але. Ночівля мине в ДУЖЕ СПАРТАНСЬКИХ УМОВАХ! Надаються матраци та невеликі кам'яні хатини. У деяких із них є ліжка (але не у всіх).
День 15. Хамед Ела – регіон Афар
Ранній підйом і спуск з вулкана в табір Додом. Як правило, починаємо спуск ще до світанку, тому що сонце встає о 6 ранку і вже о 7 годині стає досить жарко. Прибувши до табору – сніданок. Після нього ми вирушимо до поселення Хамед Елу. Дорога може тривати 5-6 годин. По дорозі - зупинка на обід. Хамед Ела - один із центрів караванної торгівлі народу афар. Саме сюди звозиться видобута сіль і перепродається, перевантажується у каравани. Тут сіль вважається білим золотом і дуже цінується. На заході сонця або на світанку можна буде спостерігати за нескінченними караванами, завантаженими сіллю які вирушають у пустелю.
Це місце розташоване у западині (150 м нижче рівня моря!). Тут же ми повечеряємо і зупинимося на ніч (знову ж таки в СПАРТАНСЬКИХ УМОВАХ). Надаються плетені ліжка та плетені хатини.
День 16. Хамед Ела - озеро Даллол - Мекеле
Рано вранці ми вирушаємо до одного з найспекотніших місць на планеті Земля, а також до найкрасивішої частини сирійсько-африканського розлому - озера Даллол (Dallol Cobar Sink). Здавалося б, що очікуєш побачити у найспекотнішому місці на планеті? Мабуть, однотонну, нудну пустелю? Але ні, у Даллолі ми побачимо таку кількість кольорів, відтінків і химерних формувань, яких ви, швидше за все, не бачили ніде раніше, навіть якщо об'їздили весь світ. Температура тут у прохолоднішу пору року досягає 40-45 градусів, але повірте, звідси, з цього пекла на Землі не хочеться йти: окиснені мінерали, виверження гарячих гейзерів, величезні соляні брили фіолетового, чорного, зеленого, жовтого кольорів.
І при цьому воно все вибухає, вирує, "живе" під нашими ногами. Це місце настільки шалене, що без сумніву варто настільки тривалої дороги сюди. Після відвідування Даллола ми заїдемо до солоного озера Асалі (Asale Lake), де відбувається видобуток солі.
Після обіду ми попрямуємо назад до міста Мекеле. Ніч у готелі.
День 17. Мекеле – Аддіс-Абеба
Сніданок у готелі. Переїзд в аеропорт Мекеле та переліт в Аддіс Абебу.
Вільний час до вильоту додому.*

*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Вартість туру на 13 днів: 1870$
Вартість туру на 17 днів (з Данакілем): 2570$
Доплата за одномісне розміщення: 390$

У вартість включено:
Всі трансфери та переїзди;
Готелі, гестхауси зі сніданками;
Україно/Російськомовний гід;
Внутрішні перельоти: Аддіс-Абеба – Бахір Дар; Мекеле - Аддіс-Абеба;
Страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом);
Під час поїздки в Данакіль включені також обіди та вечері;

У вартість не включено:
Міжнародний переліт;
Вхідні квитки, плата за відвідування племен (близько 120-140 $);
Віза.
 
Для запису в групу необхідно зробити передоплату 200$*

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!
Мапа маршруту
 

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки