Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Екскурсійний тур М'янмою

Мандалай - Амарапура - Мінгун - Моніва - печери Po Win Daung - Баган - гора Попа - Інле Лейк - Ін Дейн - Янгон - Golden Rock - Нгве Саунг Біч - Янгон

   

14 ночей/15 днів
Дати туру:
16 лютого 2025 року – 2 березня 2025 року- відкритий набір

Є жіноче підселення 

Є чоловіче підселення

Фото туру

Програма туру:

День 1. Приліт у Мандалай

Зустріч в аеропорту Мандалая (приліт до 13:25), огляд визначних пам'яток: пагода Махамуні з її дивовижною статую Будди, вкритою товстим шаром сусального золота. Далі SHWE NAN DAW або Золотий храм, чудовий приклад традиційної дерев'яної будівлі та пагода Kuthodaw (ЮНЕСКО), відома як найбільша у світі книга, що складається з 729 мармурових плит, на яких вигравірувано буддійські писання. Зустріч заходу сонця на Мандалай Хілл, з пагорба відкриється неймовірний краєвид на місто. Ніч у готелі Мандалая.

День 02 Амарапура-Мінгун
Під час екскурсії в Амарапуру, Ви відвідаєте відомий монастир Махагандайон, вирушите на тіковий міст Убейн – найдовший дерев'яний міст у світі та побачите інші визначні пам'ятки Амарапури. Після обіду переїзд до причалу, далі ми вирушимо мандрувати човном, річкою Іраваді до знаменитої недобудованої пагоди Мінгун. Після 45-хвилинного круїзу, прибуття в Мінгун, де Ви зможете переглянути красиву білу пагоду Hsinbyume, а також один з найбільших дзвонів у світі - Mingun Bell. Ніч у готелі Мандалая.

День 03 Мандалай-Моніва-Мандалай
Ранній виїзд в Моніву, типове бірманське місто на річці Чіндуїн. Дорогою обов'язково відвідаємо пагоду Thanboddhay, на всіх стінах та арках якої понад 500 000 зображень Будди. Також, ми побачимо 10 000 сидячих Будд та найбільшу статую лежачого Будди у М'янмі - 100 м завдовжки та 27 м заввишки.

У другій половині дня екскурсія в печери Po Win Daung. Цей дивовижний комплекс складається з 947 піщаних печер, вирубаних у вулканічній лаві. Po Win Daung нещодавно відкрився для відвідувачів, з його унікальними зображеннями Будди та дорогоцінними фресками, деякі з них датуються початком 17-го століття, є обов'язковим для відвідування, хто цікавиться буддійським мистецтвом. За кілька сотень метрів від печер, знаходиться Shwe Ba Daung - це ще одне дуже цікаве місце, де монастирі та храми, вирізані з вузьких кам'яних скель. Наприкінці дня повернення до Мандалаю. Ніч у готелі Мандалая.

День 04 Мандалай - Гора Попа - Баган

Після сніданку, вирушаємо до згаслого вулкана, під назвою Попа («попа» із санскриту перекладається як «квітка»). Гора Попа вважається найвідомішим і найпотужнішим святилищем духів (натів) у Бірмі. Велика кількість паломників відвідують гору Попа щороку, особливо під час свята повні Найон у травні-червні та під час повні у листопаді-грудні.
Кажуть, що гору населяють духи, причому офіційно зареєстровані буддистами М'янми – всього їх 37. Щоб не роздратувати духів, не можна брати з собою нічого м'ясного (навіть хот-доги із соєвими сосисками), одягатись у червоний чи чорний одяг та голосно сміятися. Нагору веде кілька крутих стежок, піднімаючись якими Ви зустрінете безліч мавп. Переїзд до Багана, поселення в готель. Ніч у готелі Багана.

День 05 Баган

Екскурсія на цілий день для огляду храмів та священних ступів. У Багані 5000 храмів, половина з них зруйновані і не відновлені, але частина храмів, що залишилася, вражає своєю величчю і красою. Сьогодні ми перенесемося в XI-XIII століття, час світанку Баганського королівства і подивимося: Храм Тіломінло (Hti-lo-min-lo), U Pali Thein, шана Бупейя (Bu-hpaya), Храм Махабодхі (Maha-bodhi-hpaya) , Храм Годопалін (Gawdaw-palin), Храм Натлаун-чаун (Nat-hlaung-kyaung), Храм Швегуджі (Shwe-gu-gyi), Храм Ананда (Ananda-gu-hpaya-gyi), Храм Татбінью (That-byin- nyu), зустріч заходу сонця на пагорбі. Ніч у готелі Багана.

День 06 Баган
Після сніданку за нами приїде кінний екіпаж, і ми продовжимо вивчення Баганського періоду в історії М'янми. Сьогодні ми відвідаємо: храм з вишуканими фресками Gu-byauk-gyi, TAYOKEPYAY у Min Nan Thu Village, пагоду PHAYA THONE ZU та NANDAMANYA, які відомі витонченими фресками 13-го століття та монастир KYAT KAN СAVE, храм Дхаммаянджі (Dham храм Суламані (Sula-mani-gu-hpaya). Після обіду відвідаємо незвичайну майстерню, де клопіткою працею виготовляють бамбукові вироби, храм Мануха (Ma-nu-ha-hpaya), храм-тюрма Нанпея (Nan-hpaya), Ступа Швезигон (Shwe-zi-gon Paya). Ніч у Багані.

День 07 Баган - Хехо - озеро Інле

Сніданок. Трансфер до аеропорту. Виліт в Heho, штат Шан. Дорога, до озера Інле, проходитиме мальовничими місцями, колоритною сільською місцевістю штату Шан. Екскурсія на човні по озеру Інле, включає можливість побачити: рибалок і плавучі сади, відвідування пагоди Phaung Daw, ткацького села Inpawkhon і «жінок з довгими шиями» Long Neck Women племені Падаунг, монастиря кішок, що стрибають. Ніч у готелі на озері Інле.

День 08 озеро Інле

Після раннього сніданку, ми знову сідаємо у човен і прямуємо до ринку, де племена гір зустрічаються з Дітьми озера, щоб обмінятися товарами. Відвідування Ін Дейн, у південній частині озера. З середини озера, їдемо вниз невеликим каналом, що веде до села Ін Дейн, де знаходяться ступи, побудовані в II столітті нашої ери. Звідки відкривається чудовий краєвид на озеро Інле та пагоду Ін Дейн. Ніч у готелі на озері Інле.

День 09 Янгон

Після сніданку летимо до Янгона. Оглядова екскурсія включає відвідування найдавнішої ступи Бірми - пагоди SULE, прогулянка історичним центром Янгона. Наступна зупинка монастир Kyaukhatgyi Pagoda, де розташована величезна статуя Будди – 65 метрів завдовжки. Потім відвідування пагоди SHWEDAGON - це одна з найбільш захоплюючих релігійних пам'яток світу. Золотий купол пагоди Шведагон височить на 98 метрів від основи та покритий 60 тоннами чистого золота. Ночівля в Янгоні.

День 10 Янгон- Golden Rock-Янгон

Рано-вранці ми виїдемо, до одного із символів М'янми – Золотого каменю. Друга назва Пагода Чайттійо – знаменита буддистська святиня та місце паломництва у штаті Мон, на півдні Бірми. Пагода висотою 7.5 метрів знаходиться на вершині гранітного каменю, що балансує на уступі скелі. Камінь вкритий сусальним золотом. За твердженнями вірян, камінь був поміщений на скелю двома натами (бірманськими духами) близько 2500 років тому. Жінкам заборонено торкатися каменю та перебувати в безпосередній близькості від нього. Повернення до Янгона. Ночівля в Янгоні.

11-13 Нгве Саунг Біч

Переїзд на пляжний курорт Нгве Саунг Біч, 6-7 годин. Відпочинок на пляжі.

День 14 Нгве Саунг Біч - Янгон

Виїзд з готелю на узбережжя та переїзд до Янгона. Розміщення в готелі, ніч у Янгоні.

День 15. Янгон

Виселення з готелю, трансфер до аеропорту. Виліт додому*

*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Вартість туру: 1650 $
Доплата за одномісне проживання – 350$

У вартість включено:

Проживання у перевірених готелях 2*-3*

Сніданки

Вхідні квитки

Трансфери та екскурсії

Оренда човна Мандалай-Мінгун-Мандалай

Оренда кінних екіпажів у Багані

Оренда човна на Інлі Лейк

Україномовний турлідер

Усі внутрішні перельоти за програмою

Страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом)

У вартість туру не включено:

Міжнародний переліт до М'янми

Вартість візи до М'янми 55$

Фото туру

Для запису в групу необхідно зробити передоплату - 150$*

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!

Мапа маршруту:

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки