Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

 Мадагаскар: неймовірні лемури, кам'яні Цинги та
казковий Маврикій

Антананаріву - Анцірабе - Міандравазо - Кірінді - Бекопака - Великі Цинги - Малі Цинги - Бекопака - Алея Баобабів - Морондаву - Національний парк Андазіб (парк Vakona) - Антананаріву - Маврикій

  
 
11 днів /10 ночей, або 15 днів/14 ночей
Дата туру:
08.06.2025 - 18.06.2025 / 22.06.2025- залишилось 2 місця
Є чоловіче підселення
Фото туру Мадагаскар
Фото туру Маврикій
Мадагаскар не є напрямком комфортного відпочинку!
Програма туру:
День 1. Антананаріву
Прибуття до міжнародного аеропорту Івату. Переїзд в Антананаріву, столицю Мадагаскару, яку місцеві жителі називають просто та ласкаво – Тана. Заселення у готель, відпочинок. Ніч в Антананаріву.
День 2. Антананаріву – Анцирабе – Міандрівазо (400 км, близько 8 годин)
Рано вранці, після сніданку, ми вирушимо до Міандрівазо. На нас чекають ненудні села і справжня африканська екзотика. Дорогою ми зупинимося в місті Анцирабе, яке відоме мініатюрними роботами ремісників, такими як сувеніри з рогу Зебу. Також ми помилуємося рисовими полями та горами, гробницями народності Мерина. Чудові краєвиди місцевого регіону Вам запам'ятаються надовго. Ніч у Міандравазо.
День 3. Міандрівазо - Кірінді (Kirindy) (300 км, близько 5 годин)
Сьогодні вирушимо в землі племені Сакалава, знамениті похоронними склепами, мальовничими селами. Дорогою зупинимося для відпочинку та фото у гарних місцях. Рекомендуємо взяти з собою солодощі, щоб порадувати місцевих дітей. Після прибуття в Кірінді на нас чекає видовищна і незабутня нічна прогулянка парком, в якому вдень і вночі можна зустріти абсолютно різних мешканців. Якщо нам пощастить, то можемо зустріти найбільших хижаків острова – фосса, а також лемура сифака, численних тенреків, хамелеонів та змій. Ніч у Кірінді.
День 4. Кірінді - Бело (Belo sur Tsiribihina) - Бекопака (150 км + 2 пороми)
Кірінді (ранкова прогулянка парком). Парк багатий трьома видами баобабів, шістьма видами лемурів та величезними плоскохвостими геконами, схожими на мініатюрних крокодилів.
Знайомство з островом та екзотика триває. На локальному поромі здійснюємо переправу через річку в містечку Бело, а далі вирушаємо до Бекопака. Пором на Мадагаскарі – окремий вид розваги та часом єдиний спосіб переправи через річки. Він являє собою великі дерев'яні плоти -човни, куди занурюються і джипи, і люди. У Бекопака на нас чекає зовсім інший пейзаж - савана. Ніч у Бекопака.
День 5. Бекопака - Великі Цинги (Tsingy) - Малі Цинги - Бекопака
Скальне утворення "Цинги" (ЮНЕСКО), що виникло під впливом дощів протягом багатьох століть і призвело до створення красивих карстових ландшафтів з 30-метровими голками вапняку, які здіймаються в небо на багато кілометрів. Національний парк складається з двох частин – Малі Цинги та Великі Цинги. Для прогулянки «кам'яним лісом» потрібна хороша фізична форма, і допускаються туристи від 12-60 років, з вагою не більше 80 кг. Так як дорога йде лише в один бік, звернути назад не буде можливості. Ті, хто «залишився внизу», зможуть погуляти парком і побачити диво природи з іншого ракурсу. Ніч у Бекопака.
День 6. Бекопака – Бело – Sacred Baobab – Alley Baobab – Amour Baobab – Морондаву (200 км + 2 пороми)
Родзинкою дня стане Алея Баобабів «дерево життя» – візитна картка Мадагаскару. Побачимо цікаве дерево, переплетене, як коханці. Насолодимося заходом сонця на тлі самих товстих і могутніх дерев у світі, вік деяких може досягати 1000 років, з шириною до 11 метрів, а висотою до 25 метрів, кронами до 40 метрів (навіть цифри вражають). Ніч у Морондаву.
День 7. Морондаву (вільний день)
Проведемо цілий день у спокійному містечку на узбережжі Мозамбікської протоки, з безліччю безпечних та чистих пляжів. Ніч Морондаву.
День 8. Морондаву – Міандравазо – Анцірабе (480 км, близько 9 години)
Залишаємо землі племені Сакалава, щоб знову зустрітися із землею Меріна. Ті ж чудові пейзажі, але у зворотному напрямку. Ніч в Анцирабе.
День 9. Анцирабе – Андасібе (приватний парк Vakona, національний парк Perinet) (300 км, близько 6 годин)
Сьогодні наш шлях лежить на схід – територію дощових лісів. Побуваємо у приватному парку "Вакуна": крокодили, черепахи, рідкісні птахи та величезні метелики-комети, і це далеко не весь список того, що можна зустріти тут. Відвідаємо острів Лемурів – місце, де можна насолодитися спілкуванням із чудовими господарями Мадагаскару. По закінченню дня на нас чекає екскурсія до джунглів Національного Парку Perinet – зустріч з нічними жителями парку. Ніч у Андасібі.
День 10. Парк Vakona-Антананаріву
Переїзд в Антананаріву – найколоритнішу африканську столицю, розташовану на двох пагорбах, являє собою лабіринт з провулків, арок, терас, балконів та сходів. Відвідаємо розкішний палац Рува – резиденцію мадагаскарських королів, усипальниці ченців, а також палаци пізнішої будови. Побуваємо на площі Незалежності, прогуляємось ринком "Зуму", який вважається другим за величиною у світі, де товар розкладений на килимах, прямо на землі, де у продажу є все. Ніч у Антананаріву.
День 11. Переліт додому або переліт на Маврикій
Трансфер до аеропорту.
Переліт на Маврикій, поселення в готель, відпочинок.
День12.
Пляжний відпочинок.
День 13. Екскурсія по Маврикію
Сьогодні на нас чекає знайомство з незвичайним островом. Побачимо згаслий вулкан із чіткою канонічною формою Тру-о-Серф. Побуваємо на водосховищі Мар Окс Вакоа, побудованому в 1885 році, священному озері Гранд-Бассін та в індуїстському храмі, де знаходиться статуя бога Шиви. Це сакральні місця на Маврикїї для індуїстів. Ми побачимо панорамний вид на ущілину Чорної річки, в найбільшому національному парку та незабутні враження. Повернемося в дитинство «у цікавому куточку», повисимо на стелі, потрапимо до дзеркалля. Родзинкою дня буде відвідування Водоспаду Шамарель та Семи Кольорових Земель, піщаних дюн інопланетного пейзажу.
День 14. Відпочинок на пляжі
Факультативно можна відвідати: Ботанічний сад Памплемус, пташиний парк Казела, поспостерігати за дельфінами та китами, політати гелікоптером над підводним водоспадом.
День 15. Виліт додому
Трансфер до аеропорту для вильоту додому.*
*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Вартість туру:
Мадагаскар: 1475 євро*
З Маврикієм: 1800 євро*
Доплата за одномісне розміщення:
Мадагаскар 350 євро
З Маврикієм 500 євро
 
*50% вартості туру має бути сплачено за 4 місяці до початку подорожі.
 
У вартість включено:
- Проживання в готелях 2-3*, лоджах
- Харчування за програмою – сніданки
- Проїзд на позашляховиках
- Страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом)
- Пороми
- Плати місцевим рейнджерам у національних парках
- Україномовний турлідер
- Денна екскурсія по Маврикію
- Проживання в готелях Маврикія 2-3* або на віллах

Не включено у вартість:
- Вхідні квитки
- Віза по прильоту на Мадагаскар
- Міжнародний авіа переліт
- Переліт на Маврикій
- Особисті витрати
 
 
Для запису до групи необхідно зробити передоплату 150 євро*
 
*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!
Мапа туру:

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки