Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Екскурсійний гранд-тур Японією
Токіо - Кіото - Нара - Хіросіма - Осака - Кіото - Хімедзі - Мацумото - Хаконе - Камакура - Йокогама - Токіо

  

14 днів / 13 ночей
Дати туру:
03 листопада 2024 - 16 листопада 2024 - група набрана
10 листопада 2024 - 23 листопада 2024 - група набрана
09 листопада 2025- 22 листопада 2025- відкритий набір

Фото тура

 Програма туру:
День 1. Приліт до Токіо
Прибуття до міжнародного а/п Наріта. Зустріч із російськомовним гідом у залі прибуття. Від'їзд до готелю, заселення, відпочинок.
День 2. Екскурсія по Токіо
Сніданок у готелі. Відвідування району хмарочосів Shinjuku (де знаходиться залізнична станція, через яку проходить близько 3,5 млн осіб щодня), парку Korakuen - один із найстаріших парків у місті, району Shibuya з найбагатшим перехрестям у світі та пам'ятником собачці Хатіко. Район Harajuku, де часто збирається костюмована японська молодь. Храм Meiji, побудований на честь наймудріших правителів Японії та вулиця Omotesando, яку часто називають «Єлисейськими полями Токіо». Увечері відвідування Tokyo Skytree (найвища телевежа у світі, 634 м), повернення до готелю. Ніч у Токіо.
День 3. Переїзд у Кіото
Вранці ми вирушаємо до міста Кіото. Поселення у готель. Екскурсія по місту. Відвідування храму Kiyomizudera - храм чистої води. Це один із найстаріших храмів у Кіото, відомий своїм унікальним архітектурним стилем. Повернення в готель, ніч у місті Кіото.
День 4. Кіото
Після сніданку продовження екскурсії містом Кіото. Відвідування Золотого храму Kinkakuji, саду каміння Ryoanji, який є рідкісним зразком стародавнього саду в стилі Kare Sansui (сухий ландшафт), а також відвідаємо замок Ninjo-jo.
Після відвідин храмів ми з вами вирушимо до району Arashiyama. Відвідування бамбукової алеї, парку Kameyama, храму Tenryu, будиночка японського класика поезії хайку Мацу Басе. Повернення в готель, ніч у Кіото.
День 5. Нара
Після сніданку екскурсія містом Нара. Відвідування Буддійського храму Todai-ji (одна з найбільших дерев'яних споруд у світі). У залі знаходиться фігура Великого Будди, вагою 380 тонн і висотою 18 метрів. Після відвідування храму ми вирушимо до парку Нара, який зазвичай називається «оленячим», оскільки там мешкають близько 1200 ручних оленів. Після завершення огляду парку, відправимося до храму Kasuga-taisha - найбільшого і характерного синтоїстського храму в місті Нара. Повернення до міста Кіото. Ніч у готелі.
День 6. Хіросіма
Вранці після сніданку виїжджаємо до міста Хіросіма. Відвідування Меморіального парку та музею Світу, присвячених бомбардуванню міста у 1945 році. Переїзд поромом на острів Міядзіма, де ми побачимо синтоїстський храм на воді Itsukushima, занесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО, всесвітньовідомі червоні ворота «торії» у воді, підійти до яких можна під час відливу. Відвідування храму Daishon. Природа Міядзіми визнана однією з найкрасивіших у Японії. Повернення до Кіото. Ніч у готелі.
День 7. Осака
Сніданок, дорога в Осаку. Екскурсія по місту. Відвідування традиційного ринку Kuromon, дивовижного храму Namba Yasaka, та пам'ятника японським Ромео та Джульєтті – парі. Після цього ми відвідаємо Замок Осака, який був найбільшою і потужною фортифікаційною спорудою в Японії, побудованої в XVI столітті і піднімемося на найвищу житлову будівлю в Японії. Повернення до готелю Кіото.
День 8. Кіото
Вранці після сніданку екскурсія Кіото. Обід та вільний час для відпочинку та шопінгу. Ніч у готелі.
День 9. Хімедзі
Вранці після сніданку виселяємося, залишаємо речі в готелі та виїжджаємо до міста Himeji, що приблизно за годину їзди від Кіото. Тут знаходяться цілих вісім Національних скарбів Японії. Ми відвідаємо один із найкрасивіших феодальних замків Японії, який за красу та витонченість називають ще Замком Білої чаплі. На території комплексу знімалося багато історичних фільмів, у тому числі «Останній самурай» з Томом Крузом. Після відвідування замку ми прогуляємося чудовими садами Кокоен. Увечері переїзд до Мацумото. Поселення у готель, відпочинок.
День 10. Мацумото
Після сніданку на нас чекає екскурсія містом Мацумото. Місто відоме своїм чудовим замком, а також тим, що тут розташована найстаріша початкова школа під назвою KAICHI. Ніч у готелі.
День 11. Переїзд до Токіо
Після сніданку ми повертаємось до Токіо. Заселення в готель. Екскурсія містом Токіо. Відвідування кварталу Asakusa, який є одним із найбільших традиційних центрів у місті. Головна пам'ятка – буддистський храм Senso-ji – один із найстаріших токійських храмів та торговий ряд Nakamise. Відвідаємо район насипних островів Odaiba. Повернення до готелю. Ніч у готелі.
День 12. Хаконе
Після сніданку екскурсія в район Hakone та гори Fuji. Сьогодні ми прокотимося на столітній залізниці та двома канатними дорогами з чарівними краєвидами на природу Японії, відправимося в мінікруїз озером Ashi на тематичному піратському кораблику. Озеро відоме неповторним відображенням у воді гори Фудзі. Після ми відвідаємо гірський храм Hakone. Повернення в готель, ніч у Токіо.
День 13. Камакура – ​​Йокогама
Сніданок. Екскурсія в міста Камакура та Йокогама. Відвідування храму Hasedera –де найвища дерев'яна статуя богині в Японії. Відвідування статуї Великої Будди у храмі Kotoku in – бронзова статуя Daibutsu – друга за величиною в Японії. Також прогуляємося традиційною вуличкою Komachi-dori та пляжем у Камакурі.
У другій половині дня ми відвідаємо місто Йокогама – найбільший китайський квартал у Японії, побачимо міст Yokohama Bay Bridge, та завершимо день на одній із найкрасивіших вечірніх набережних у світі – Minato Mirai. Повернення до готелю. Ніч у Токіо.
День 14. Виліт із Токіо
Сніданок у готелі. Від'їзд до міжнародного а/п Наріта. Виліт додому.*

*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Вартість туру на Червоні Клени: 2440 $ *
Доплата за одномісне розміщення: 620$

*50% вартості туру має бути сплачено за 4 місяці до початку подорожі.

У вартість туру входить:
Усі переїзди за програмою на громадському транспорті, переважно електрички;
Кораблик озером Аші до гори Фудзі;
Харчування: сніданки;
Проживання у готелях;
Турлідер;
Страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом).

У вартість не включено:
Міжнародний авіапереліт;
Вхідні квитки 150-200 $;
Особисті витрати.

Фото тура

Для запису до групи необхідно зробити передоплату 200$*

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!

Мапа туру:

 

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки