Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Тур у США - Дикий Захід та Національні парки
Сан-Франциско - Йосеміті - Долина Смерті - Лас-Вегас - Дамба Гувера - Дорога 66 - Гранд Каньйон - Долина Монументів - Каньйон Антилопи - Підкова річки Колорадо - Озеро Пауелл - Брайс-Каньйон - Йеллоустоун

  

16 днів/15 ночей
Дати туру:

05 жовтня 2024 - 20 жовтня 2024 - група набрана

11 жовтня 2025 - 26 жовтня 2025 - залишилось 8 місць

Є чоловіче підселення

Фото тура

Програма туру:
День 1: Приліт до Сан-Франциско
Ласкаво просимо до США. Зустріч в аеропорту, ніч у готелі.
День 2: Сан-Франциско
Екскурсія Сан-Франциско: спочатку ми прогуляємося історичним центром, потім заглянемо в найбільший чайнатаун ​​світу і спробуємо печиво удачі. Потім піднімемося на Російський-Холм, звідки відкривається приголомшливий краєвид на фінансовий центр Сан-Франциско, далі спустимося до пірса 39, який прославився завдяки каліфорнійським морським левам, які обрали це місце для свого проживання. Після обіду на нас чекає перлина Сан-Франциско - підвісний міст Золоті ворота, це один із найпопулярніших і найкрасивіших мостів у світі, візитна картка цілої країни. Час пішої прогулянки 4:00. Ніч у готелі.
День 3. Йосемітський національний парк
Дорога до Йосемітського національного парку (близько 4 годин). Долину Йосеміті занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Тут можна буде побачити одну із найзнаменитіших скель у світі – Ель-Капітан. Йосемітський водоспад – п'ятий за висотою водоспад у світі. Буде можливість побачити гігантські секвої, вік яких наближається до 2000 років, а також інші цікаві та дивовижні природні пам'ятки. Час пішої прогулянки 4 години. Ніч у готелі.
День 4. Дорога в Долину Смерті
Переїзд у Долину Смерті, дорогою обід. Ніч у готелі.
День 5. Долина Смерті
Екскурсія до найбільшого парку в районі пустелі Мохаве та найспекотніше місце на Землі. Її площа займає 13628 кв. км, а кам'яні утворення існують близько 500 мільйонів років. 10 липня 1913 року в парку Долина Смерті була зафіксована найвища температура на Землі – 56,7 °C. Попри це, життя у пустелі є. Тут живуть кілька рідкісних видів тварин, що залишилися з доісторичних часів – комахи, риби, равлики, які пристосувалися до цього середовища. Переїзд у Лас-Вегас. Ніч у готелі.
День 6. Лас-Вегас
Самостійний огляд Лас-Вегаса, можна прогулятися містом і доторкнутися до нічного життя Лас-Вегаса, міста, яке ніколи не спить. Увечері час для казино та вечірнього шоу. * Ніч у Вегасі.
*Відвідування вечірнього шоу за бажанням та бронюється самостійно, рекомендуємо бронювати заздалегідь, за два-три місяці до початку, щоб були місця на шоу.
День 7. Дамба Гувера - Дорога 66 - дорога в Гранд-Каньйон
Виїзд з Лас-Вегаса в Гранд-Каньйон. Дорогою буде відвідування Дамби Гувера – однієї з десяти найбільших споруд XX століття. Це унікальна гідротехнічна будова у Чорному Каньйоні на річці Колорадо. На момент завершення будівництва гребель була найбільшою спорудою землі. Використаного бетону вистачило б для будівництва дороги Сан-Франциско – Нью-Йорк завширшки 5 метрів. Дамба Гувера є улюбленим місцем для зйомок фільмів. Тут знімалися такі фільми, як Універсальний солдат, Трансформери (2007 рік) та багато інших. Відвідування однієї з найцікавіших ділянок знаменитої дороги 66. Ніч у готелі поблизу Гранд-Каньйону.
День 8. Гранд-Каньйон на весь день
Гранд-Каньйон - одне з найбільш виняткових місць на планеті. Відома приказка "Краще один раз побачити, ніж сто разів почути" дуже точно описує це місце. Довжина каньйону 446 км, а ширина сягає 28 км, глибина 1,6 км. - Найбільший каньйон у світі. Вздовж каньйону проходить стежка, яка тягнеться на десятки кілометрів, що дозволяє знайти відокремлене місце та відчути масштабність та велич цього природного дива. Зустріч заходу сонця. Час пішої прогулянки 5 годин. Ніч у готелі.
День 9. Долина Монументів
Вранці переїзд у Долину Монументів. Ці високі скелі червоного відтінку знайомі багатьом за кращими голлівудськими вестернами та пригодницькими фільмами. Це місце, яке долиною назвати важко – одна з найвідоміших природних визначних пам'яток Північної Америки, створених природою. У Долині монументів розташовано кілька десятків самотніх скель, що нагадують скульптури різних тварин, людей та предметів. Висота деяких із них становить понад тисячу метрів. Ніч у готелі.
День 10. Каньйон Антилопи – Підкова річки Колорадо – Озеро Пауелл – дорога до Брайс-Каньйону
Сьогодні ми під'їдемо до Брайс-Каньйону. А дорогою буде багато всього цікавого. Перша зупинка – це Каньйон Антилопи. Існує два каньйони: Нижній Каньйон Антилопи та Верхній Каньйон Антилопи. Ми відвідаємо Нижній каньйон, оскільки він найцікавіший. Про це може говорити той факт, що саме тут знімався кліп Брітні Спірс. Завдяки заломленню світла тут виходять унікальні фотографії та відео. Сам каньйон знаходиться на землях індіанців Навахо, які проводять екскурсії. Наступна зупинка – Підкова річки Колорадо. Це вигин річки навколо скелі. Місце вражає раптовістю та масштабом. На шляху подальшого прямування буде ще одна зупинка біля Озера Пауелл. Переїзд у Брайс-Каньйон. Ніч у готелі.
День 11. Брайс-Каньйон – дорога в Солт-Лейк-Сіті
Брайс-Каньйон – це гігантський амфітеатр, створений ерозією річкових та озерних порід. Під впливом вітру, води та льоду утворився кам'яний ліс. Самі «дерева» називаються худу, іноді вони досягають висоту в 10-ти поверховий будинок. Найцікавіше – це колір цих дерев-худо. Вони бувають червоні, білі, помаранчеві та фіолетові, тим самим складається враження, що це неземний пейзаж, а вид на іншу планету. Час пішої прогулянки 2 години. Ніч у готелі.
День 12. Дорога до Національного парку Єллоустон.
Єллоустон – це перший національний парк у світі, заснований в 1872 році, і один з найвідоміших парків на землі. Сьогодні його занесено до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО. Ніч у готелі.
День 13. Національний парк Єллоустон на цілий день
Цілий день ми присвятимо огляду унікального місця – Національного парку Єллоустон. Місце настільки незвичайне і красиве, що влада не сумнівалася в тому, що його потрібно будь-що зберегти для майбутніх поколінь. Унікальність його проявляється багато в чому, наприклад, у тому, що тут розташовано 2/3 гейзерів усього світу та половина гарячих джерел Землі. Сам парк знаходиться на вулкані Єллоустон, активність якого триває і проявляється безліччю невеликих землетрусів. Всього на землі є п'ять гейзерних полів: Йеллоустон США (найбільша кількість гейзерів), Чилі, Ісландія, Нова Зеландія, Камчатка Росія.
День 14. Національний парк Єллоустон
Сьогодні ми продовжимо вивчати Єллоустон Національний парк. У Єллоустоні ми побачимо велику кількість гейзерів, і навіть цілі гейзерні поля, гарячі джерела, дику природу, Великий Єллоустонський каньйон, водоспади, безліч диких тварин, таких як лосі, олені, цілі стада бізонів. А якщо пощастить, то й ведмедя; і все це на тлі чарівної краси Скелястих гір, що тягнуться з Канади до США, майже на 5000 кілометрів. Ніч у готелі.
День 15. Дорога в Солт-Лейк-Сіті
У першій половині дня шлях до Солт-Лейк-Сіті – 6 годин. Заселення у готель, відпочинок. У другій половині дня вільний час для огляду столиці мормонів – Солт-Лейк-Сіті.
День 16. Виліт додому
Трансфер до аеропорту, переліт додому.*

ВІЗА США! Віза до США видається терміном від 1 до 10 років, тому ми рекомендуємо оформляти візу заздалегідь. Туристи, які внесли передоплату та яким буде відмовлено в отриманні візи, компанія Експедиція гарантує повернення повної суми передоплати до 1 грудня (для туру, що відбудеться в травні) та до 1 травня ( для туру, що відбудеться в жовтні).

*УВАГА! Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Деякі готелі беруть депозит за номер, необхідно мати додаткові 100$.

Вартість туру: 2650$*
Доплата за одномісне розміщення: 750$

Доплата за вибір місця в автобусі від 100$, повідомити під час бронювання туру

*50% вартості туру має бути сплачено за 4 місяці до початку подорожі.

У вартість туру входить:
Проживання в готелях, мотелях
Усі переїзди за програмою
Україномовний водій-турлідер
Усі вхідні плати за програмою
Англомовний гід у каньйоні Антилопи
Плата за відвідування території індіанців Навахо
Проїзд канатним трамвайчиком в Сан-Франциско
Плата за паркування
Страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом)

У вартість туру не входить:
Міжнародний переліт
Віза
Харчування

Фото тура

Для запису до групи необхідно внести передоплату у розмірі 200 $ *

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!
Мапа маршруту:

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки