Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Природні дива Європи: Італія, Швейцарія, Франція, Іспанія

Мілан – Лугано – Локарно – Верзаска – Борромейські острови – Шамоні – Біла долина – льодовик Мер-де-Глас – печера – Шамоні – Прованс – Кастеллан та Вердонська ущелина – каплиця Notre Dame du Roc – Мутьє-Сент-Марі – Plateau De Valensole – Сістерон – Охоронна стежка – Авіньйон – акведук Пон дю Гар – Нім – Арль-Сент-Марі-де-ла-Мер – Viaduc de Millau – Падірак – печера Gouffre de Padirac – Рокамадур – Col du Tourmalet – Ordesa National Park – Агуеро – Монастир Сан-Хуан-де-ла – Барселона

   

 

14 днів/ 13 ночей
Дата туру:
15.06.2024 - 28.06.2024 - група набрана
15.06.25-28.06.2025- відкритий набір

Фото туру

Програма туру:

День 1. Мілан

Приліт у світову столицю моди-Мілан. Трансфер до готелю, відпочинок. Якщо час прильоту дозволить, то у вас буде можливість прогулятися розкішними бутіками, побувати у вишуканих ресторанах.

День 2. Мілан – Лугано – Локарно

Після сніданку вирушимо до Швейцарії, країни гірськолижних курортів, засніжених Альп, блакитних озер та казкових селищ. Почнемо наше знайомство з містечка Лугано, з однойменним озером, яке розлило свої води між двома горами Сан Сальваторе та Бре. Красою озера та пейзажами міста милуватимемося з Гора Сан Сальваторе, на яку шлях пролягає на фунікулері. Ніч у Локарно.

День 3. Локарно - Верзаска - Борромейські острови-Шамоні (350 км, 4:30)

Сьогодні ми побачимо, на численну думку, найпрозорішу у світі річку Верзаска, що протікає в мальовничому місці, її довжина 30 км, річка бере початок на вершині гори. Далі шлях лежить на одну з найвищих гребель у світі, заввишки 220 метрів. Після чого вирушимо на прогулянку Борромейськими островами, шлях до яких лежатиме на човнику. Відвідаємо найпишніший острів Ізола-Белла, багатий на буйну рослинність, можливо, навіть зустрінемо павичів. Переїзд у Шамоні, курортне місто Франції біля підніжжя Монблану, висота якого 4810 метрів. Ніч у Шамоні.

День 4. Шамоні: Біла долина – льодовик Мер-де-Глас, крижана печера

Проведемо день у горах. Почнемо подорож із 3-х рейкової залізниці, яка відвезе нас на станцію Монтенверс, заввишки 1913 метрів. Дорога буде дуже цікавою, сповненою засніжених вершин та неймовірних краєвидів. Після прибуття на вищу станцію, Егюй-дю-Міді (3840 м), відкривається вид на один із найбільших льодовиків Європи Мер-де-глас, панорама просто захоплює дух, легені переповнені киснем. Помилувавшись на оглядовому майданчику, спустимося на невеликому витягу до сходів. Далі пройдемо шлях у 400 сходинок до крижаної печери, спустимося в грот печери Гласьорум, галерею кристалів, яка знаходиться, прямо в льодовику! У галереї можна побачити гірські породи масиву Монблан та дізнатися про будову льодовиків. Ніч у Шамоні.

День 5. Шамоні – Прованс (400 км, близько 5 годин)

Після сніданку на нас чекає переїзд у Прованс, один із найромантичніших регіонів Франції. Маршрут розмірений та дуже цікавий. Дорогою на нас чекають невеликі містечка, завдяки яким ми зможемо ближче познайомитись із життям та побутом французів, хоч і з вікна автомобіля. Кажуть, що найсмачніше вино саме у Провансі, варто перевірити:) Заселення у готель, відпочинок. Ніч у Прованс.

День 6. Прованс: Кастеллан та Вердонська ущелина - каплиця Notre Dame du Roc - Мутьє-Сент-Марі - Plateau De Valensole

Після сніданку вирушимо до містечка Кастеллан, яке вважається воротами у Вердонську ущелину, заввишки 700 метрів, дуже видовищне місце, розшукаємо пару хороших оглядових майданчиків, насолодимося видами вдосталь. Побачимо цікаву каплицю на вершині гори-Notre Dame du Roc. Багато старовинних і унікальних мостів і містків нам пощастить зустріти на своєму шляху. Прогуляємося чудовими вуличками з кам'яними будинками в Мутьє-Сент-Марі. Вирушимо на плато Валенсоль милуватися полями, мигдальними та оливковими деревами. Ніч у Прованс.

День 7. Прованс - Сістерон - Охоронна стежка - Авіньйон

Після сніданку виселення та переїзд у містечко Сістерон, відоме своїми вертикальними скелями la Baume, оглянемо їх з усіх боків. Побуваємо в цитаделі нагорі скелі, яка раніше використовувалася як оборона міста. Прогуляємося вузькими, дуже миленькими вуличками міста. Далі наш шлях лежить до Охоронної стежки – унікальне місце, незвичайний парк у кар'єрі, в якому поєднуються скелі червоно-жовтого кольору, на тлі буяння зелені. Переїзд до Авіньйона, заселення в готель відпочинок.

День 8. Авіньйон – Акведук Пон дю Гар – Нім – Арль – Сент-Марі-де-ла-Мер

Прогуляємося Авіньйоном, відвідаємо Папський Палац (ЮНЕСКО), найбільший готичний палац у Європі. Саме місто оточене стінами та кількома неймовірною красою мостами через річку. Далі наш шлях прямує до акведука Пон дю Гар (ЮНЕСКО) - найвищого акведука, що зберігся, його висота 47 метрів, а довжина 275 метрів, створений понад дві тисячі років тому. Вирушимо до міста Нім, міста Франції, з найбільшою кількістю унікальних пам'яток давньоримської архітектури. Амфітеатр Арена досі використовують для проведення боїв бугаїв, обсяг арени близько 25 000 осіб і вважається амфітеатром, який найкраще зберігся в цілому світі, його ми побачимо ззовні. Відвідаємо Мезон-Карре – давньоримський храм у чудовому стані і має велике значення для французів. Арка Августа, Башта Мань і храм Діани пам'ятки у затишному та повному прохолоди, парку Жарден-де-Лафонтен, які ми відвідаємо. Переїзд в Арль, місто надихнуло самого Ван Гога і місце, де було в пориві божевілля, він відрізав собі вухо. Прогуляємося вуличками якими гуляв Ван Гог, побуваємо в амфітеатрі (ЮНЕСКО), на старих руїнах. Переїзд до Сент-Марі-де-ла-Мер.

День 9. Сент-Марі-де-ла-Мер

Сьогодні буде можливість цілий день провести за вашим бажанням, тобто полежати на пляжі або прогулятися околицями. Місто дуже миле і спокійне, багатокілометрова пляжна смуга, порт в якому можна взяти прогулянку на човнику, безліч кафе де грають на гітарах - чудовий час відпочити і розслабитись на повну. Ніч у Сент-Марі-де-ла-Мер.

День 10. Сент-Марі-де-ла-Мер - Viaduc de Millau - Падірак - печера Gouffre de Padirac (340 км, близько 4:30)

Сьогодні ми маємо тривалий переїзд у Падірак, але дорогою буде багато цікавого. Проїдемо найвищим вантовим транспортним мостом у світі Віадук Мійо, довжина якого 2460 метрів, ширина мосту 32 метри, висота 343 метри. Побачимо його "у всій красі" з оглядового майданчика, незабутнє видовище. Після приїзду в Падірак, вирушимо в прірву Падірак і відвідаємо печеру Gouffre de Padirac. Печера вражає, провал діаметром 35 метрів, глибина 100 метрів, наповнена печера неймовірної краси сталактитами, один із них досягає 60 метрів! Протяжність печери близько 45 км і більша її частина ховається під водою, пропливемо на човнику біля центру печери. Ніч у Падіраку.

День 11. Падірак - Рокамадур - Col du Tourmalet - Ordesa National Park

На нас чекає цікава екскурсія вертикальним селом Рокамадур «аматор скель», розташованого на ступах скелі, вона не схожа ні на що в світі. Її вулички дуже акуратні, компактні, вузенькі та зроблені з каменю, що надає особливо приємних відчуттів душевної рівноваги. Піднімемося на вершину скелі до замку Рокамадур (ЮНЕСКО) кам'яними сходами. По стінах замку можна пройтися, звідси відкривається чудовий краєвид на місто та його околиці. Завітаємо до каплиці Нотр-Дам, де зберігається дивовижна статуя Чорної Мадонни або Діви Рокамадура. Проїдемо Col du Tourmalet - найвищого гірського перевалу в Піренеях, висотою 2115 метрів, на якому проходить відомий Тур де Франс. По дорозі побачимо пам'ятники велосипедистам, засніжені вершини та милі гірські будиночки. Переїзд до Ordesa National Park.

День 12. Ordesa National Park (ЮНЕСКО)

Цей день буде присвячено ознайомленню з природними пам'ятками, іспанським національним парком Ордеса. У парку різноманітні гірські хребти, безліч цікавих дерев, ялин, буків, беріз, водоспадів, свіже гірське повітря. Можливо, нам пощастить і зустрінемо тварин, яких там налічуються тисячі. Головна пам'ятка парку - гірська вершина Монте-Пердідо (3355 м) на неї відкриваються чудові краєвиди. Ніч у Ордесі.

День 13. Ordesa National Park - Агуеро - Монастир Сан-Хуан-де-ла-Пенья-Барселона (460 км, близько 6 годин)

Після сніданку невелика екскурсія Агуеро. Вирушимо в гірський Монастир Сан-Хуан-де-ла-Пенья, висічений в кам'яній скелі, що нависає над самим монастирем. Сфотографуємося на фоні всього міста, є гарний оглядовий майданчик, чудовий ракурс. Переїзд до Барселони, заселення до готелю.

День 14. Барселона

Виселення з готелю, трансфер до міжнародного аеропорту. Виліт додому.*

*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Вартість туру: 1550 євро

Доплата за одномісне розміщення: 520 євро

У вартість входить:

Проживання у готелях 2-3*

Сніданки

Усі трансфери за програмою

Україномовний водій-турлідер

Страхування до 60 років (60+ доплата згідно з полісом)

Платні дороги та паркування

У вартість не входить:

Вхідні квитки

Туристичні податки

Міжнародний авіа квиток

Фунікулери, канатні дороги

Човен у печері та човник на озерних островах

Фото туру

Для запису в групу необхідно внести передплату в розмірі 150 евро*

*Передплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!

Мапа маршруту:

 

 

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки