Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

 Груповий Гранд - тур Китай
Пекін - Лоян - Шаолінь - Сіань - Піраміди Китаю - Сучжоу - Шанхай

  

11 днів/10 ночей
Дати туру:
Тимчасово не проводимо

Фото туру

Програма туру:

День 1: Прибуття до Пекіна (Beijing Capital International Airport), історія якого налічує понад 3 000 років.

Зустріч в аеропорті. Групові трансфери об 11:00 годині з термінала 2 аеропорту BCIA. Розміщення у готелі 4* після 14:00 години. Обід у ресторані - Качка по-пекінськи. Екскурсія центром Пекіна: ТЯНЬАНЬМЕНЬ (площа Небесного Спокою) – найбільша площа у світі, серце китайської столиці; ЗАБОРОНЕНЕ МІСТО ГУГУН (Зимовий імператорський палац, 1406-1420 рр.) – дивовижний зразок китайського палацового мистецтва, резиденція 24 імператорів династій Мін та Цін. Чайна церемонія. Повернення до готелю. Відпочинок.

Харчування: обід

День 2: Сніданок у готелі. ВЕЛИКА КИТАЙСЬКА СТІНА – грандіозна споруда, що простягається на 6350 км вздовж північних кордонів Китаю. Її будівництво розпочалося у IV-III ст. до н.е. уперіод войовничих царств для захисту держави від набігів кочового народу хунну.

Легкий обід у ресторані за містом.

Нефритова фабрика – де цікаво розкажуть про історію каменю, покажуть процес виготовлення та безліч унікальних виробів. Існує прислів'я – "У золота – висока ціна, а нефрит – безцінний".

ЛІТНІЙ САД «ІХЕЮАНЬ» – літня резиденція імператорів. Найбільший та стародавній садово-парковий ансамбль. Перлинна фабрика: тут можна познайомитись з технологією вирощування перлів та придбати перлинні вироби. ОЛІМПІЙСЬКІ ОБ'ЄКТИ (зовнішній огляд): Пекінський національний стадіон "Пташине гніздо", Пекінський національний плавальний комплекс "Водний куб". За додаткову оплату за бажанням – Китайський Цирк.

Повернення до готелю. Відпочинок.

Харчування: сніданок, обід

День 3: Сніданок у готелі, висилення з номера до 12:00 години. Відвідування ХРАМУ НЕБА – культового ансамблю жертвопринесення Богові неба. Обід у китайському ресторані.

Переїзд поїздом до міста Лоян (сидячі місця, другий клас). Прибуття в Лоян, одну з колишніх столиць стародавньої китайської цивілізації. Зустріч на вокзалі з російськомовним гідом. Розміщення у 4* готель. Відпочинок.

Харчування: сніданок, обід

День 4: Сніданок у готелі, висилення з номера до 12 години. ГРОТИ «ЛУНМЕНЬ» - буддійський печерний монастир, один з найбільш визначних печерних храмових комплексів Китаю. Назва означає "Ворота дракона".

Обід у китайському ресторані.

МОНАСТИР ШАОЛІНЬ (495 р.) – центр буддизму та бойових мистецтв Китаю. Сюди приїжджають у пошуках гармонії духу та тіла (в екскурсію включено огляд Лісу пагод – надгробних ступів на монастирському цвинтарі, встановлених на могилах майстрів ушу різних династій).

Бонусом можна подивитися ШАОЛІНЬ-УШУ-ШОУ – захопливе видовище, в якому виконуються настільки віртуозні трюки та вправи, що в їхню реальність важко повірити. Трансфер на вокзал та виїзд поїздом до Сіану (сидячі місця, другий клас, у дорозі 2 години). Прибуття до СІАНЬ – знаменитий історичний та культурний центр Китаю, який служив столицею Піднебесної за часів правління династій Чжоу, Цінь, Хань та Тань. Зустріч на вокзалі з російськомовним гідом.

Розміщення у 4* готель. Відпочинок.

Харчування: сніданок, обід

День 5: Сніданок у готелі. МІСЬКА СТІНА – єдиний у Китаї вцілілий фрагмент стародавньої міської стіни. З неї відкривається мальовнича панорама старого міста з видом на дзвіницю та Барабанну вежу. Обід у китайському ресторані.

ТЕРАКОТОВА АРМІЯ – військо знаменитого китайського імператора Цінь Шихуана, який розпочав будівництво Великої Китайської стіни, а 221 р. до н. е. став першим імператором об'єднаного Китаю. У восьмитисячної кам'яної армії немає і двох статуй з однаковими особами, кожна унікальна. Відвідування Художнього керамічного заводу на шляху. Повернення до готелю.

За додаткову плату за бажанням: Вечірня прогулянка по місту, Південне озеро, Парк закоханих, Не спляча вулиця, Зовнішній огляд південних воріт.

Харчування: сніданок, обід

День 6: Сніданок у готелі. ВЕЛИКА ПАГОДА ДИКОГО ГУСЯ вважається візитною карткою Сіаня. Семіярусна споруда заввишки 65 м була збудована у VII столітті для зберігання перших буддійських святинь та рукописів, привезених з Індії. МАЛА ПАГОДА ДИКОГО ГУСЯ (без підйому) -найбільший пам'ятник китайської архітектури, зведених з цегли в Чан'ані в той час, коли він був столицею династії Тан і найбільш населеним містом планети. Навколо пагоди — МУЗЕЙ СІАНЮ з численними експонатами про історію міста та династії китайської історії. Обід у китайському ресторані.

БАРАБАННА ВЕЖА (XIV ст.) та ДЗВІНИЦЯ (XIV ст.) (зовнішній огляд) колись сповіщала дзвоном дзвонів про відкриття міських воріт. Зараз дарує можливість помилуватися прекрасним панорамним видом міста. МУСУЛЬМАНСЬКІ КВАРТАЛИ знаходяться в центрі міста Сіань. Вулиця завдовжки 500 м вистелена базальтом. На ній знаходиться безліч барів та кафе. Всі ці підприємства переважно керуються мусульманами. Повернення в готель. Відпочинок.

Харчування: сніданок, обід

День 7: Сніданок у готелі, висилення з номера до 12 години. ПІРАМІДИ (Курганні гробниці Стародавнього Китаю) - гробниці правителів і знаті V ст. до н.е. - XVII ст. н. е., знаходяться неподалік Сіаня в строго секретній місцевості (забороненій зоні) через розташовані військові об'єкти. Сьогодні найвідоміші розкопані гробниці відкриті для огляду і не перебувають у так званих «заборонених зонах». Ми відвідаємо одну з них - ГРОБНИЦЮ ЯНЛІН імператора Цзін-ді (Лю Ці, керував у 156-141 р.. до н.е.).

Обід у китайському ресторані.

МУЗЕЙ ЛІС СТЕЛЛ – музей монументів, що розповідають про історію Китаю.

АНТИКВАРНА ВУЛИЦЯ ВЕНЬХУА-ЦЗЕ – старовинний куточок Сіаня, улюблене місце художників.

Трансфер на залізничний вокзал. Переїзд до Сучжоу (ніч у поїзді, 4-місне купе) Відпочинок.

Харчування: сніданок, обід

День 8: Прибуття до СУЧЖОУ – місто каналів та садів, своєрідної Східної Венеції.

Зустріч. Трансфер до готелю. Розміщення в готелі 4* після 14 годин. Відпочинок. САД СКРОМНОГО ЧИНОВНИКА (1513 р.) – один із чотирьох найвідоміших садово-паркових ансамблів у Китаї. Обід у китайському ресторані. МОНАСТИР ХОЛОДНИХ ГІР побудований у 520 р. Тут зберігаються кам'яні стели, прикрашені портретами та старовинний дзвін.

Повернення до готелю. Відпочинок.

За додаткову плату за бажанням: Вечірня прогулянка на катері великим каналом Сучжоу та відвідування села Саньтайн на воді.

Харчування: обід

День 9: Сніданок у готелі, висилення з номера до 12 години. Трансфер до Шанхаю (час у дорозі - близько 2 годин, автобус). САД РАДОСТІ «ЮЙЮАНЬ» є чудовим наочним посібником з ландшафтного дизайну та фен-шуй. Обід у китайському ресторані.

ТЕЛЕБАШНЯ "Перлина Сходу" - Східна Перлина, яка займає 3 місце у світі за висотою (до програми входить підйом на телевежу).

Прогулянка центральною вулицею мегаполіса – Нанкінлу (40 хвилин).

Розміщення у готель 4*. Відпочинок.

Харчування: сніданок, обід

День 10: Сніданок у готелі. Вільний час для шопінгу або відвідування дод. екскурсій за бажанням.

Харчування: сніданок

День 11: Сніданок у готелі, висилення з номера до 12:00 години. Груповий трансфер до аеропорту Pudong в термінал 2 о 08:00 годині.

Виліт додому з яскравими враженнями.

Харчування: сніданок

Вартість туру: 1155 $

Доплата за одномісне проживання: 330 $.

У вартість туру включено:

- Розміщення в готелях 4* у стандартних номерах із роздільними ліжками

- Вказані залізничні квитки: Пекін-Лоян-Сіань (сидячі місця, другий клас)

  Сіань-Сучжоу (ніч у 4-х місному купе)

- Харчування згідно програми

- Вхідні квитки у зазначені пам'ятки та музеї

- Екскурсійне обслуговування згідно за програмою

- Послуги російськомовного гіда по всій програмі, зазначені трансфери

- Страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом)

У вартість не включено:

- Міжнародний авіапереліт

- Оформлення візи до Китаю (105$)

- Чайові гідам, водіям та носіям у готелях

Фото тура

Для запису в групу необхідно зробити передоплату - 150$*

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!

Мапа маршруту:

Гранд Тур до Китаю. Тури в Пекін, Шанхай, Сіань, Шаолінь

Ключові слова: путівки до Китаю ціни, путівки до Сучжоу, відпочинок у Шанхаї, поїздки до Шанхаю з Києва

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки