Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Гранд Тур до Китаю та Гори Аватара

Пекін - Лоян - Шаолінь - Сіань - Чжанцзяцзе - Шанхай

  
Дати туру: 

Тимчасово не проводимо 

Програма туру:

День 1
Прибуття до Пекіна (Beijing Capital International Airport), історія якого налічує понад 3 000 років.
Зустріч в аеропорті. Групові трансфери об 11:00 годині з термінала 2 аеропорту BCIA. Розміщення у готелі 4* після 14:00 години. Обід у ресторані - Качка по-пекінськи. Екскурсія центром Пекіна: ТЯНЬАНЬМЕНЬ (площа Небесного Спокою) – найбільша площа у світі, серце китайської столиці; ЗАБОРОНЕНЕ МІСТО ГУГУН (Зимовий імператорський палац, 1406-1420 рр.) – дивовижний зразок китайського палацового мистецтва, резиденція 24 імператорів династій Мін та Цін. Чайна церемонія. Повернення до готелю. Відпочинок.
Харчування: обід

День 2
Сніданок у готелі. ВЕЛИКА КИТАЙСЬКА СТІНА – грандіозна споруда, що простяглася на 6350 км вздовж північних кордонів Китаю. Її будівництво розпочалося у IV-III ст. до н.е. у період Войовничих царств для захисту держави від набігів кочового народу хунну.
Легкий обід у ресторані за містом.
Нефритова фабрика – де цікаво розкажуть про історію каменю, покажуть процес виготовлення та безліч унікальних виробів. Існує прислів'я – "У золота – висока ціна, нефрит – безцінний".
ЛІТНІЙ САД «ІХЕЮАНЬ» – літня резиденція імператорів. Найбільший та стародавній садово-парковий ансамбль. Перлинна фабрика: тут можна познайомитись з технологією вирощування перлів та придбати перлинні вироби. ОЛІМПІЙСЬКІ ОБ'ЄКТИ (зовнішній огляд): Пекінський національний стадіон "Пташине гніздо", Пекінський національний плавальний комплекс "Водний куб". За додаткову оплату за бажанням – Китайський Цирк.
Повернення до готелю. Відпочинок.
Харчування: сніданок, обід

День 3
Сніданок у готелі, висилення з номера до 12 години.
ХРАМ НЕБА – культового ансамблю жертвопринесення Богові неба. Обід у китайському ресторані. Переїзд поїздом до міста Лоян (Сидячі місця; 2 й клас).
Прибуття в Лоян, одну з колишніх столиць стародавньої китайської цивілізації. Зустріч на вокзалі з російськомовним гідом. Розміщення у готелі 4*. Відпочинок.
Харчування: сніданок, обід

День 4
Сніданок у готелі, висилення з номера до 12 години. ГРОТИ «ЛУНМЕНЬ» - буддійський печерний монастир, один із найбільш визначних печерних храмових комплексів Китаю. Назва означає "Ворота дракона".
Обід у китайському ресторані.
МОНАСТИР ШАОЛіНЬ (495 р.) – центр буддизму та бойових мистецтв Китаю. Сюди приїжджають у пошуках гармонії духу та тіла (в екскурсію включено огляд Лісу пагод – надгробних ступів на монастирському цвинтарі, встановлених на могилах майстрів ушу різних династій).
Бонусом можна подивитися ШАОЛІНЬ-УШУ-ШОУ – захопливе видовище, в якому виконуються настільки віртуозні трюки та вправи, що в їхню реальність важко повірити. Трансфер на вокзал та виїзд поїздом до Сіану (сидячі місця, другий клас, у дорозі 2 години). Прибуття до СІАНЬ – знаменитий історичний та культурний центр Китаю, який служив столицею Піднебесної за часів правління династій Чжоу, Цінь, Хань та Тань. Зустріч на вокзалі з російськомовним гідом.
Розміщення у 4* готель. Відпочинок.
Харчування: сніданок, обід

День 5
Сніданок у готелі. МІСЬКА СТІНА – єдиний у Китаї вцілілий фрагмент стародавньої міської стіни. З неї відкривається мальовнича панорама старого міста з видом на дзвіницю та Барабанну вежу. Обід у китайському ресторані.
ТЕРРАКОТОВА АРМІЯ – військо знаменитого китайського імператора Цінь Шихуана, який розпочав будівництво Великої Китайської стіни, а 221 р. до н. е. став першим імператором об'єднаного Китаю. У восьмитисячної кам'яної армії немає і двох статуй з однаковими особами, кожна унікальна. Відвідування Художнього керамічного заводу на шляху. Повернення до готелю.
За додаткову плату за бажанням: Вечірня прогулянка по місту, Південне озеро, Парк закоханих, вулиця Неспяща, Зовнішній огляд південних воріт.
Харчування: сніданок, обід

День 6
Сніданок у готелі. ВЕЛИКА ПОГОДА ДИКОГО ГУСЯ вважається візитною карткою Сіаня. Семіярусна споруда заввишки 65 м була збудована у VII столітті для зберігання перших буддійських святинь та рукописів, привезених з Індії. МАЛА ПАГОДА ДИКОГО ГУСЯ (без підйому) - найбільший пам'ятник китайської архітектури, зведених з цегли в Чан'ані в той час, коли він був столицею династії Тан і найбільш населеним містом планети. Навколо пагоди — МУЗЕЙ СІАНЮ з численними експонатами про історію міста та династії китайської історії. Обід у китайському ресторані.
БАРАБАННА ВЕЖА (XIV ст.) та ДЗВІНИЦЯ (XIV ст.) (зовнішній огляд) колись сповіщала дзвоном дзвонів про відкриття міських воріт. Зараз дарує можливість помилуватися прекрасним панорамним видом міста. МУСУЛЬМАНСЬКІ КВАРТАЛИ знаходяться в центрі міста Сіань. Вулиця завдовжки 500 м вистелена базальтом. На ній знаходиться безліч барів та кафе. Всі ці підприємства переважно керуються мусульманами. Трансфер до аеропорту та виліт у ЧЖАНЦЗЯЦЗЕ (можливо з транзитом) – національний парк, відомий фантастичною містичною красою. Довгий час був невідомий світовій громадськості і лише 1992 року був зарахований ЮНЕСКО до Світової спадщини. Тут знаходяться ліси, мальовничі озера, водоспади, річки та каньйони, але найбільш відомі гори Юлін'юань, які, як кажуть, стали прообразом Пандори, що літають у фільмі Джеймса Камерона - Аватар. Прибуття до Чжанцзяцзе. Розміщення у готелі 4*. Харчування: сніданок, обід

День 7
Сніданок у готелі.
Переїзд до Гранду Каньйону Чжанцзяцзе. Піша прогулянка найдовшим СКЛЯНИМ МОСТОМ у світі. Обід у китайському ресторані. Екскурсія найбільшою в Азії печерою «ЖОВТОГО ДРАКОНА».
Повернення до готелю. Відпочинок.
Харчування: сніданок, обід

День 8
Сніданок у готелі, висилення з номера до 12 години.
Підйом на ліфті на вершину "СТО ДРАКОНІВ" - гори Тяньцзишань. Екскурсія Тяньцзишань, спуск на фунікулері вниз. Обід у китайському ресторані.
Піша прогулянка найчистішим і найкрасивішим каньйоном у світі – «ЗОЛОТИЙ КНУТ». Трансфер в аеропорт та виліт до Шанхаю. Прибуття до Шанхаю. Розміщення у готелі 4*.
Харчування: сніданок, обід

День 9
Сніданок у готелі, висилення з номера до 12 години. Трансфер до Шанхаю (час у дорозі - близько 2 годин, автобус). САД РАДОСТІ «ЮЙЮАНЬ» є чудовим наочним посібником з ландшафтного дизайну та фен-шуй. Обід у китайському ресторані.
ТЕЛЕБАШНЯ "Перлина Сходу" - Східна Перлина, яка займає 3 місце у світі за висотою (до програми входить підйом на телевежу).
Прогулянка центральною вулицею мегаполіса – Нанкінлу (40 хвилин).
Повернення до готелю. Відпочинок. За додаткову плату за бажанням: Круїз Хуанпу.
Харчування: сніданок, обід

День 10
Сніданок у готелі.
Вільний час для шопінгу або відвідування дод. екскурсій за бажанням.
Харчування: сніданок

День 11
Сніданок у готелі. Висилення з номера до 12 години.
Групові трансфери до аеропорту Pudong в термінал 2 о 08:00 годині.
Виліт додому з яскравими враженнями.
Харчування: сніданок

Вартість туру на 1 особу: 1970 дол. США
Доплата за одномісне розміщення: 390 дол. США

У вартість туру включено:
- Розміщення в готелях 4* у стандартних номерах із роздільними ліжками
- Вказані залізничні квитки: Пекін - Лоян - Сіань (Сидячі місця, 2-й клас)
- Вказані авіаквитки: Сіань-Чжанцзяцзе-Шанхай (Економклас)
- Харчування згідно з програмою
- Вхідні квитки у зазначені пам'ятки та музеї
- Екскурсійне обслуговування згідно з програмою
- Страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом)
- Послуги російськомовного гіда по всій програмі, зазначені трансфери


У вартість НЕ включено:
- Міжнародний авіапереліт
- Оформлення візи до Китаю
- Чайові гідам, водіям та носіям у готелях

Для запису в групу необхідно зробити передоплату - 150$*

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!

 

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки