Аргентина
Бразилія
В'єтнам
Європа
Індонезія
Іран
Ісландія
Китай
Мадагаскар
Марокко
М'янма (Бірма)
Намібія
Нова Зеландія
ПАР
Перу
США
Ефіопія
Японія
 
 
КАЛЕНДАР ТУРІВ
×

Заявка

Ваше ім'я та прізвище вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів.
Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc
Телефон обов'язкове поле.
Кількість осіб вказано невірно. Допускаються цифри.
Число вказано невірно. Допускаються цифри.
Дата туру обов'язкове поле.
Напишіть коментар.

Гранд Тур по Марокко з відпочинком в Агадирі

Касабланка - Рабат - Шевшауен - Волюбіліс - Мекнес - Фес - Ерашідія - Ерфуд - Уарзазат - Аіт Бенхаду - Марракеш - Агадір - Ессуейра - Касабланка

  

Тривалість туру: 12 днів/11 ночей
Дати туру:
Тимчасово не проводимо

ФОТО ТУРУ

Програма туру:

День 01: Касабланка
Прибуття в аеропорт Касабланки Mohamed V і зустріч з російськомовним гідом. Трансфер під рейс AZ0874, заселення в готель, вечеря та ніч у готелі.

День 02: Касабланка – Рабат – Шевшауен
Після сніданку оглядова екскурсія Касабланкою – економічною та промисловою столицею Марокко. Під час оглядової екскурсії Ви відвідаєте центральний ринок, площу Об'єднаних Націй, квартал Habous, мечеть Хасана II (внутрішнє відвідування мечеті за бажанням), найбільшу на Африканському континенті, дипломатичний квартал Anfa та набережну La Corniche. Наступний пункт маршруту – Рабат. Після прибуття до адміністративної столиці Марокко Ви побачите королівський палац, мавзолей визволителя Марокко Мухаммеда V, Башту Хасана, ровесницю знаменитої севільської Гіральди, Касбу Удайа. Переїзд до Шевшауена, вечеря та ніч у готелі.

День 03: Шевшауен-Волюбіліс - Мекнес
Після сніданку невелика екскурсія Шевшауеном, містом, розташованим між 2 горами. Це місто відоме своєю архітектурою і тим, що переважна більшість стін будівель у ньому забарвлені у різні відтінки синього та блакитного кольору. Трансфер до Мекнесу через Волюбіліс: за 33 км від Мекнеса на висоті 400 м височіють руїни античного міста Волюбіліса, стародавньої столиці римської провінції Мавританії Тингітанської. Ви зможете насолодитися добре збереженими мозаїками, величними руїнами тріумфальної арки, термами та будинком Орфея. Після прибуття в Мекнес розміщення в готелі, вечеря та ніч у готелі.

День 04: Мекнес – Фес
Після сніданку огляд Мекнеса – «марокканського Версаля», збудованого султаном Ісмаїлом, сучасником «короля-сонця» Людовіка XIV. Місто оточене потрійними фортечними стінами з гарматними бастіонами і чітко ділиться на сучасне та старе місто. Ви побачите найвеличніші у всьому Марокко фортечні ворота Bab Mansour, площу El Hdim та кріпосні укріплення. Продовження дороги до прибуття у Фес – культурну та релігійну столицю Королівства. Ви поринете в чарівну атмосферу середньовічного східного міста, прогуляєтеся кривими та вузькими вуличками стародавньої Медини та познайомитеся з численними пам'ятниками історії та архітектури, якими прикрасили колишню столицю Королівства султани з династій Мерінідів та Алауїтів. Більшість цих пам'яток є чудовими зразками іспано-мавританського архітектурного стилю. Ви відвідаєте мечеть Бу Інанья, побачите медресе (мусульманські університети), площу та фонтан Нежарін. Вечеря та ніч у готелі.

День 05: Фес - Ерашідія - Ерфуд
Після сніданку продовження екскурсії Фес: ви потрапите в ремісничі квартали, де майстри шкіряної, гончарної справи працюють за технологією їхніх дідів і прадідів, чиї секрети дбайливо передаються з покоління в покоління. Від'їзд в Ерфуд через Міделт, впадину гірського ланцюга Середнього Атласу, а також через Іммузер Кандар, берберські села, гірськолижний курорт Іфран, село Азру, відоме виробництвом килимів. Проїжджаючи кедрові ліси та села в Європейському стилі, Ви мимоволі згадаєте про дім. Зупинка в Міделт для відпочинку та обіду за бажанням. Продовження поїздки в Ерфед через Ерашідія, долина Oued Ziz. Після прибуття розміщення в готелі та вечеря.

День 06: Ерфуд - Тинерір - Уарзазат
Рано-вранці, за бажанням, екскурсія на джипах до дюн Мерзуги, форпосту на кордоні однієї з найбільших пустель - Сахари. Схід сонця в пустелі. Повернення до готелю на сніданок. Далі від'їзд до Уарзазату через Тінрір і знамениту ущелину Тодра. Тінрір, невелике містечко, в минулому важливий стратегічний пункт, підноситься над рідкісним за красою пальмовим оазисом. У 15 км від Тінріра відкривається одне з найбільш захопливих видовищ на території Марокко - ущелина Тодра. Дві гігантські скелі рожевого граніту сходяться одна з однією на висоті 300 метрів, залишаючи внизу місце для невеликої річки з однойменною назвою та вузьку стежку для туристів. Продовження шляху вздовж долини Дадес повз Келаа М'Гун з її рожевими плантаціями. Після прибуття до Уарзазату розміщення та вечеря в готелі.

День 07: Уарзазат - Аїт Бенхаду - Марракеш
Сніданок у готелі та від'їзд до Марракешу через знамениту Касбу Аіт Бенхадду. Ця берберська фортеця розташована серед мигдальних дерев і настільки мальовнича, що часто була знімальним майданчиком для художніх фільмів, у тому числі для «Лоуренса Аравійського» та «Гладіатора». ЮНЕСКО оголосило Касбу Аіт Бенхадду частиною всесвітньої архітектурної спадщини. Після прибуття розміщення у готелі та вільний час для відпочинку. Розміщення та вечеря в готелі.

День 08: Марракеш
Після сніданку в готелі цілий день буде присвячено історичному візиту Марракеша, цієї «перлини Півдня». Оскільки місто було однією зі столиць Королівства в епоху правління трьох династій марокканських султанів, саме тут зосереджено велику кількість музеїв та пам'яток архітектури, кожен із яких – шедевр мистецтва. Весь ранок буде присвячено знайомству з ними (мечеть Кутубія, павільйон Манара, оточений оливковими плантаціями, гробниці султанів династії Саадитів (за бажанням), прекрасний зразок палацової архітектури - палац Бахья, Сади Мажореля (за бажанням). Після обіду будемо на відомому ринку Марокко і знаменитій площу Jemaa El Fna. Це справжній театр просто неба, кого тут тільки не побачиш - йоги, заклиначі змій, знахарі, чаклуни, торговці фруктами та екзотичними приправами. Фольклорним Шоу в марокканському ресторані («Chez Ali» оплата на місці: приблизно 45 євро за особу) Під склепінням намету, неодмінного атрибута марокканського свята, Ви познайомитеся не тільки з найпопулярнішими стравами марокканської кухні, але і з місцевим фольклором. і майстри верхової їзди і марокканської джигітівки надають цього вечора особливого шарму, коли ви бачили танцюючого коня. ? Якщо ні, Вам представиться чудова нагода помилуватися цим видовищем.

День 09: Марракеш - Агадір
Після сніданку вільний час. Далі від'їзд до Агадира на пляжний відпочинок. Після прибуття реєстрація в готелі та вільний час. Вечеря, ніч у готелі.

День 10: Агадір
Після сніданку пляжний відпочинок. Можна запропонувати додаткові екскурсії. Вечеря та ніч у готелі.

День 11: Агадір – Ессувейра-Касабланка
Після сніданку від'їзд до Ессуейри. Після прибуття Ви відвідаєте бастіон із справжніми іспанськими гарматами 18 століття, невелику фортецю, побудовану французьким архітектором на замовлення марокканського султана та старе місто з його вузькими вуличками та фасадами, порт міста. Переїзд до Касабланки. Вечеря, поселення в готель.

День 12: Касабланка
Після сніданку від'їзд. Трансфер під рейс AZ0875 до аеропорту Касабланки для зворотного вильоту.*

*Компанія залишає за собою право вносити зміни до програми туру, не зменшуючи насиченість: через погодні умови, політичну ситуацію, військові дії, технічні несправності та інші форс-мажорні ситуації.

Вартість туру на 1 особу: 795€

Доплата за одномісне розміщення: 195 €

У вартість туру входить:
- проживання в готелях 3 та 4*, на базі напівпансіону (сніданки та вечері)
- транспорт у сучасному мініавтобусі чи автобусі (з кондиціонером)
- російськомовний гід протягом усього туру
- вхідні квитки для відвідування наступних історичних пам'яток
- страховка до 60 років (60+ доплата згідно з полісом)
- трансфер у день прильоту та вильоту під зазначені рейси

У вартість туру не входить:
- авіа переліт
- віза в Марокко
- додаткові послуги (за бажанням, тарифи встановлюються урядом):
45 € show Chez Ali Marrakech (шоу + вечеря);
25€ show Chez Ali Marrakech (тільки шоу+напій);
50€ show «Церемонія марокканського весілля» у Фес;
12€ внутрішнє відвідування мечеті Хасана II Касабланка;
45€ зустріч світанку в Сахарі;
7€ сади Мажореля в Марракеш;
7€ гробниці Саадитів у Марракеш;
- трансфер у день прильоту в та вильоту під інші рейси

Фото туру

Для запису в тур необхідна передоплата у розмірі 150 Євро*

*Передоплата не повертається, будь ласка, приймайте зважені рішення!

Мапа маршруту:

Цікава інформація про країни, тури та туристичні новини – розсилка раз на місяць

Ваше ім'я вказано невірно. Допускаються літери, пробіли та символи "-", "'". Від 2-х до 60-ти символів. Перевірте правильність написання e-mail адреси. Адреса електронної пошти має містити символ "@", наприклад: aaa@bbb.cc Скасування

Актуальні тури Гарячі пропозиції
Свіжі новини Авіаквитки